Zadbaj o komfort klientów – neutralizatory zapachu

Zadbaj o komfort klientów – neutralizatory zapachu

Sprawdź, gdzie zamówić neutralizatory zapachu, wejdź na https://verdeavis.pl/wyposazenie/odswiezacze-powietrza.html

Na to, jak dom będzie postrzegany przez gości, wpływa nie tylko jego wystrój. Równie istotny jest zapach. Niestety, nawet przy utrzymaniu absolutnego porządku, nie jesteśmy w stanie wyeliminować z mieszkania wszystkich źródeł niemiłych nut zapachowych. Mogą one pochodzić z toalety, kuchni, jak również innych pomieszczeń. Na szczęście wachlarz sposobów, pomogą ukryć przykre zapachy, a nawet kompletnie je wyeliminować, jest w istocie szeroki. Najlepsze rezultaty zapewnia zastosowanie odświeżaczy powietrza.

Profesjonalne odświeżacze powietrza – w jakiej postaci występują?

Neutralizatory zapachu mają przeróżne postacie, dzięki czemu bez problemu dopasujemy je do indywidualnych potrzeb. Najpopularniejsza postać, w jakiej spotyka się profesjonalne neutralizatory zapachu to płynny koncentrat. Należy rozrzedzić go wodą w odpowiedniej proporcji, a potem przelać do pojemnika z rozpylaczem i zastosować w nieprzyjemnie pachnącym pomieszczeniu. Neutralizatory zapachu mają też inne postacie – między innymi kostek do pisuaru czy też muszli klozetowej, a także automatycznych rozpylaczy, uruchamiających się po ujawnieniu odpowiedniego stężenia jakiejś substancji bądź w określonych godzinach.

Odświeżacze powietrza – używane w publicznych toaletach

Profesjonalne neutralizatory zapachu, w przeciwieństwie do preparatów opracowanych z myślą o domowym użytku, są przewidziane do szerszych zastosowań. Główną grupę ich odbiorców stanowią firmy sprzątające. Za ich pomocą mogą w porządkowanych łazienkach i innych pomieszczeniach usunąć nieprzyjemne nuty. Odświeżacze powietrza są też wykorzystywane przez inne firmy – na przykład stacje benzynowe, restauracje lub kina, a także placówki jak np. urzędy i żłobki oraz pozostałe podmioty posiadające własne, dostępne publicznie ubikacje.

Siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]