Treningowe, siatkowe, polarowe derki dla koni

Treningowe, siatkowe, polarowe derki dla koni

Poszukujesz derek dla koni? Wejdź na horse-trade.pl/pl/c/Derki/45

Derki to przykrycie dla konia, które zapewniają zwierzęciu komfort termiczny, jak również osłonę przed kurzem lub owadami. Jakiego rodzaju derki można aktualnie kupić w internetowych sklepach jeździeckich? Czym różnią się od siebie?

Derki dla koni – wybierz szeroki asortyment

Derki dla koni okrywają jego zad, tułów, a w niektórych przypadkach także szyję i pełnią bardzo ważne funkcje. W ofercie internetowego sklepu jeździeckiego Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – treningowe, siatkowe, osuszające, polarowe, padokowe, a także stajenne. Grubsze, wełniane lub polarowe modele są używane w czasie przewożenia konia lub po treningu – pozwalają zapewnić zwierzęciu ciepło. Często korzysta się też z derek wykonanych z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe chronią zwierzę przed atakami owadów, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W ofercie sklepu Horse-Trade.pl dostępne są także derki padokowe, zapewniające koniom swobodę ruchów.

Derka dla konia – akcesoria dodatkowe

Dobrze dobrana derka dla konia to nie wszystko – istotne są też profesjonalne akcesoria, pomagające utrzymać okrycie na miejscu, a także zapewniają koniowi dodatkową ochronę. Sklep internetowy Horse-Trade.pl ma w swojej ofercie m.in wykonane z elastycznego materiału i regulowane pasy do derki od renomowanych producentów. W sklepie znajdziemy również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak przedłużacze i szyje do derki. Szeroki asortyment akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać optymalne rozwiązanie dla każdego konia, a szybka dostawa pod wskazany adres zapewnia maksymalną wygodę zakupów.

Siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]