Szukasz części Dacia? Dowiedz się, gdzie je zamówić!

Szukasz części Dacia? Dowiedz się, gdzie je zamówić!

Zainteresowany Dacia części? Skieruj się tutaj.

Dacia to rumuński koncern motoryzacyjny, który współdziała z francuską marką Renault od początku istnienia. W naszym kraju auta tej firmy cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów – są dostępne w rozsądnych cenach, komfortowe, przestronne, zapewniają podróżnym bezpieczeństwo, a części Dacia bez problemu znajdziemy w wielu warsztatach samochodowych czy sklepach stacjonarnych oraz online. Wiele raportów za 2018 r. podaje, iż najczęściej nabywanym modelem Dacii w Polsce był Duster – w tym okresie kupiono około 10,000 sztuk. Na następnym miejscu plasuje się Dacia Sandero z liczbą prawie 6,5 tys. kupionych sztuk. Kupujący ochoczo decydowali się także model Lodgy.

Elektronika, układ wydechowy – te części Dacia kiedyś kupisz

Wedle głosów kierowców aut firmy Dacia, uszkodzeniom dość szybko mogą ulec moduły takie jak np. kontrola układu ABS, lampy, układ hamulcowy, a także elektronika, jakkolwiek jest to naturalne przy regularnej eksploatacji samochodu. Na szczęście często ulegające zużyciu części Dacia można nabyć w bogato wyposażonych sklepach online, w których znajdziemy zarówno wyposażenie wewnętrzne pojazdów, części układu hamulcowego, jak i podwozia. Dzięki obszernej ofercie sklepów można bardzo dobrze zadbać o każdą, także tak drobną część naszego pojazdu jak przyciski świateł czy spinki nadkola.

Zaopatrz się w części Dacia w sklepach internetowych

Z jakiej przyczyny opłaca się zamówić części Dacia online? Przede wszystkim ze względu na dużą ofertę modułów eksploatacyjnych, jak również rozsądne ceny. Po asortyment sklepów internetowych częstokroć sięgają nie tylko klienci indywidualni, ale także profesjonalni mechanicy samochodowi poszukujący części dla klientów.

Siedziba:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]