Środki ochrony indywidualnej – maseczka z przyłbicą wielokrotnego użytku

Środki ochrony indywidualnej – maseczka z przyłbicą wielokrotnego użytku

Znajdź maseczkę wielokrotnego użytku

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na cały świat, na skroś zmieniła nasze kontakty z innymi ludźmi i życie. Zasady dystansu społecznego nakładają nieodzowność korzystania ze licznych środków, których zadaniem jest zabezpieczać nas przed potencjalnym zagrożeniem zakażenia się tym nowym wirusem. Idąc do sklepu lub kina, gdzie najczęściej napotykamy większe grono ludzi, powinniśmy zawsze zakładać na usta oraz nos maseczkę ochronną. Co jednak uczynić, jeżeli trudno nam się oddycha w popularnej maseczce z bawełny?

Komfortowa ochronna przyłbica ochrania równie dobrze jak maseczka chirurgiczna

Osoby, które uważają ochronne maski z bawełny za niewygodne i mają kłopoty z zaczerpnięciem oddechu podczas ich używania, powinny zaopatrzyć się w ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest między innymi maseczka wielorazowa Mini Shield. Zabezpiecza ona przed zarażeniem wirusem w jednakowym zakresie jak maska chirurgiczna, tzn. przykrywa usta i nos, ale równocześnie zapewnia lekkość oddychania. Jej kluczowymi plusami są wytrzymałość, wygoda oraz nieznaczna waga, nie wykraczająca poza 10 gramów. Ta maseczka z przyłbicą sporządzona jest z materiałów, za sprawą których może być stosowana po wielokroć. Jej transparentną przysłonę po użyciu można oczyścić, a samą maseczkę można również wyprać ręcznie (nawet trzydzieści razy!) w wodzie z mydłem.

Maseczka z przyłbicą – dla osób starszych i sportowców

Mini przyłbicę rekomenduje się stosować każdemu, kto zwraca uwagę na ochronę, ale i komfort. Osoby powyżej 50 roku życia, cierpiące na astmę, w podeszłym wieku czy uprawiające sport docenią swobodę jaką zapewnia taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy obowiązkowo muszą zakładać maseczki ochronne podczas pracy. Mini Shield marki Vitberg nie powoduje parowania okularów, nie ogranicza ruchów głowy, a jej używanie nawet przez kilka godzin nie jest uciążliwe. Nie zakłóca ona działania funkcji rozpoznawania twarzy w smartfonach, co na pewno docenią ludzie młodzi.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]