Słój z kranikiem – coraz modniejszy sposób podawania napojów

Słój z kranikiem – coraz modniejszy sposób podawania napojów

Sprawdź, gdzie zamówić słoik z kranikiem.

Od jakiegoś trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też robionych samodzielnie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych trunków i deserów. Dużą popularnością cieszą się ponadto duże Słoiki z kranikiem, mające sporo zastosowań. Do czego możemy je wykorzystać? Gdzie przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiego powodu choć jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest fakt, że wspaniale nadają się one do produkcji domowych trunków – takich jak nalewki i likiery. Słoiki mają znaczne objętości (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast kranik sprawia, że bez trudu przelejemy gotowy napój do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności korzystania filtrów i wężyków.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranem jest piękną dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To sprawia, że jest on regularnie używany do serwowania napojów – głównie podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słój z kranem idealnie sprawdzi się również podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania lemoniad, soków, kompotów i oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków czy też wina. Jego zaletą jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając klarowny napój.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]