Profesjonalne środki czystości – na każdy rodzaj zabrudzeń

Profesjonalne środki czystości – na każdy rodzaj zabrudzeń

Środki do czyszczenia znajdziesz na https://verdeavis.pl

By utrzymać porządek – tak w mieszkaniu, jak i w firmie lub budynku użyteczności publicznej – niezbędne są odpowiednie sprzęty oraz preparaty. O ile do typowych prac porządkowych na ogół wystarczające okazują się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to dużo zadań będzie wymagało wykorzystania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości pomagają uporać się nawet z ciężkimi zabrudzeniami, zapewniając szybkie sprzątanie i pozbycie się niebezpiecznych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości oferują wytwórcy i sprzedawcy chemii przemysłowej?

Profesjonalne środki czyszczące – dla kogo?

Asortyment chemii przemysłowej skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm – zwłaszcza ekip sprzątających. W ofercie firm wytwarzających i dystrybuujących chemię gospodarczą znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy zabrudzenia z różnorodnych powierzchni – także tych chropowatych i z tegoż powodu trudnych do dokładnego umycia. Są pośród nich preparaty stworzone z myślą o likwidacji charakterystycznych zabrudzeń, m.in. kamienia kotłowego, graffiti, osadu z tłuszczów lub ognisk pleśni.

Chemia profesjonalna – konserwacja powłok

Profesjonalne środki czyszczące pozwalają także na pielęgnację oraz ochronę powłok w znacznym stopniu narażonych na wandalizm i niszczycielskie oddziaływanie różnorodnych czynników. Znajdziemy między nimi środki do osłony metali przed korozją, impregnaty do elementów wykonanych z drewna, specjalistyczne powłoki akrylowe i polimerowe, a także środki chroniące przed graffiti. Warto dodać, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (m.in. linoleum czy betonu) i nie tylko zabezpieczają je przed brudem, ale także nadają im piękny wygląd.

Siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]