Producent drzwi drewnianych – darmowe konsultacje i pomiar na miejscu

Producent drzwi drewnianych – darmowe konsultacje i pomiar na miejscu

Więcej szczegółów o drzwi wewnętrzne producent znajdziesz tu.

Oknostol to firma, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w produkcji różnego rodzaju modułów stolarki okiennej i drzwiowej. Lata funkcjonowania na rynku spowodowało, że jej specjaliści gwarantują konsumentom wysoką jakość sporządzanych produktów oraz usług. Ramy okienne firmy Oknostol charakteryzuje nie tylko ich trwałość, ale również najwyższa funkcjonalność, będące wynikiem wykorzystania podczas ich produkcji innowacyjnych technologii. Poza oknami Oknostol wytwarza też drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy projektowaniu, produkcji oraz montażu elementów stolarki otworowej pracownikom firmy przyświeca dbałość o zachowanie kilku wartości: zadowolenia klienta, absolutnego bezpieczeństwa produktów, ich wysokiej jakości, jak również całkowitej wygody użytkowania.

Czym charakteryzują się produkty producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent drzwi drewnianych i okien wyróżnia się wysoką troską o jakość własnych produktów. Proponowane przez firmę drzwi drewniane na wymiar to bardzo dobry wybór dla konsumentówszukających niestandardowych, ale solidnych oraz całkowicie funkcjonalnych produktów. Gwarantują one lokatorom wysoki komfort – efektywnie chronią przed zewnętrznymi hałasami oraz są świetną izolację termiczną, co ma znaczenie nie tylko w sezonie grzewczym, ale również podczas nasilonych upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezwykle duży nacisk kładzie też na kwestię bezpieczeństwa swoich produktów, dlatego wyposaża się je w systemy antywłamaniowe. Wszystko dopełnia ich niepowtarzalny, elegancki wygląd. Drzwi drewniane Oknostol zachowują przez wiele lat zarówno swoją funkcjonalność, jak i zalety wizualne, bowiem wytwarzane są tylko z surowców wysokiej jakości.

Jakie usługi gwarantuje producent drzwi drewnianych?

Ten dostarczający drzwi wewnętrzne producent pozostawia w tyle konkurencję także na polu kontaktów z klientami. Wszyscy, którzy korzystają z usług Oknostol otrzymują bezpłatne doradztwo przy doborze odpowiedniego modelu drzwi, jak również pomiar na miejscu, dzięki któremu zamontowanie drzwi odbędzie się bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast opcję zamówienia drzwi drewnianych wykonanych zgodnie z ich osobiście przygotowanym szkicem, idealnie dostosowanych do konkretnej wizji. Odnosić się to nie tylko rodzaju wykończenia ościeżnicy i skrzydła, ale również ich szerokości.

Siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]