Pawilon ogrodowy – podstawa organizacji dużych imprez

Pawilon ogrodowy – podstawa organizacji dużych imprez

Planujesz organizację przyjęcia w ogrodzie i głowisz się jak zagwarantować dobre zadaszenie, które uchroni gości na wypadek deszczu? A może potrzebujesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? Dowiedz się, jakie zastosowanie mają pawilony ogrodowe i o czym trzeba pamiętać przy doborze namiotu.

Pawilony ogrodowe – jakie jest ich zastosowanie?

Dostępne na rynku pawilony ogrodowe doskonale sprawdzą się w czasie rodzinnych uroczystości i ważnych imprez. Zostały opracowane z myślą o weselach w plenerze, urodzinach, złotych godach, rocznicach, rodzinnych zjazdach, przyjęciach typu baby shower i innych ważnych wydarzeniach, które zasługują na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, jak również modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy ochrania zaproszonych gości nie tylko przed opadami deszczu, ale także przed intensywnymi promieniami Słońca. Nowoczesny namiot-pawilon może także zapobiec kondensowaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego fartuch retencyjny. Kupić można namioty całoroczne i sezonowe (posiadające nieprzemakalne poszycie). Dobór właściwego modelu powinien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Proste w montażu i wytrzymałe pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe cechują się wzmocnionym szkieletem i zdołają zachować się w nienaruszonym stanie przez kilka lat, a łatwy montaż i demontaż pawilonu sprawiają, że poradzi sobie z tym każdy, kto przynajmniej raz rozkładał tradycyjny namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnorodnych rodzajach podłoży – betonowym lub trawiastym. Pawilony ogrodowe posiadają też specjalne ocynkowane stopy kotwiące, które gwarantują stabilność całej konstrukcji.