Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane – jakość na lata

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane – jakość na lata

Więcej szczegółów o drzwiach dwuskrzydłowychwewnętrzne

Drzwi drewniane wewnętrzne to wciąż wspaniałe rozwiązanie, stosowane zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pokojach zaaranżowanych w klasycznym tonie. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Prezentujemy najważniejsze parametry i alternatywę produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Dlaczego warto wybrać drzwi drewniane?

Drewno to naturalny materiał, który wykorzystany jako detal aranżacji wnętrza powoduje, iż jest ono ciepłe i bardziej intymne, a odpowiednio pielęgnowany może przetrwać w nienaruszonej kondycji wręcz dziesiątki lat. Nowoczesna technologia pozwala doskonale łączyć parametry drewna z wymaganiami współczesnego nabywcy, co skutkuje powstaniem drzwi charakteryzujących się eleganckim designem i wysoką funkcjonalnością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane wyróżniają się dobrą izolacją termiczną i niewielkim poziomem rozszerzalności – czyli nie odkształcają się. Opcja wykończenia ich powierzchni każdym kolorem, bejcą bądź lakierem sprawia, iż tego rodzaju drzwi zauważymy w wnętrzach przeróżnego typu – zarówno urządzonych w stylu industrial, jak i domach zaaranżowanych w nowomodnej, minimalistycznej stylistyce. Na rynku znajdziemy drzwi drewniane wykonane z mahoniu, sosny oraz dębu, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, modele z progiem lub bez, impregnowane lakierami na bazie wody i wiele innych typów, które zachwycają walorami estetycznymi i bardzo dobrze się prezentują przez dziesięciolecia.

Szyby fazowane i wypukłe – drzwi wewnętrzne drewniane na wymiar

Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? Chciałbyś założyć w swoim pokoju albo sali konferencyjnej firmy skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnej budowie lub niestandardowych wymiarach? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takim przypadku rekomenduje się zaufać wykwalifikowanym producentom, którzy oferują bezpłatny pomiar, konsultacje techniczne, a także opcję zrealizowania projektu na indywidualne zlecenie. Firma Oknostol oferuje produkty najwyższej jakości, jednocześnie gwarantuje 5-letnią gwarancję na drzwi. Drzwi wewnętrzne drewniane można dostosować do najróżniejszych życzeń zamawiającego i przykładowo wykończyć je szybami – m.in. szkłem fazowanym, bezpiecznym lub witrażowym, co wyraźnie podnosi ich estetykę i walory użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane bywają też zaopatrzone w zamek w postaci wkładki, a w przypadku drzwi do WC – w zamek łazienkowy.

Siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]