Naturalne kosmetyki – uroda w zgodzie z naturą

Naturalne kosmetyki – uroda w zgodzie z naturą

Kliknij tu, aby kupić kosmetyki naturalne.

W ostatnim czasie nastąpił powrót do produktów ekologicznych i naturalnych. Pragniemy, by nasze kosmetyki nie tylko były skuteczne i pięknie pachniały, ale również aby zawierały nieszkodliwe dla organizmu składniki.

Atuty kosmetyków naturalnych

Kosmetyki, które powstały z ekologicznie czystych roślin, cieszą się coraz większą popularnością. rezygnujemy składników syntetycznych i chemicznych, szukając równowagi dla naszych zmęczonych zanieczyszczeniami środowiska skóry i włosów. Kosmetyki ekologiczne nie powodują uczulenia, nie mają duszącego, sztucznego zapachu oraz cechują się doskonałą wchłanialnością. Pakowane są zazwyczaj w opakowania przyjazne środowisku, a więc pomagają nam chronić Ziemię.

Jaki jest skład kosmetyków ekologicznych?

W produkcji kosmetyków ekologicznych wykorzystuje się naturalne olejki (np. migdałowy, arganowy czy macadamia, ale też mniej spotykane oleje z mandaryki czy rokitnika), probiotyki, witaminy, wyciągi z roślin (np. hibiskus, lawenda). W przeciwieństwie do kosmetyków wytwarzanych fabrycznie, wielką wagę przykłada się do pochodzenia komponentów oraz idealnego balansu między niezbędnymi elementami mającymi wpływ na zachowanie świeżości a użyciem jak największej ilości naturalnych składników.

Jakie kosmetyki naturalne można nabyć w Polsce?

Najszerszą ofertą szczycą się doskonale wyposażone sklepy online. Znajdziemy w nich zarówno profesjonalne produkty do makijażu, jak i kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy – balsamy nawilżające, kremy naturalne, oczyszczające peelingi, łagodne olejki do kąpieli. Nie może również zabraknąć produktów wzmacniających włosy, takich jak szampony, naturalne maski do włosów, kosmetyki ukierunkowane na pielęgnację loków oraz odżywki.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]