Namiot imprezowy – organizacja imprez w plenerze

Namiot imprezowy – organizacja imprez w plenerze

Nic bardziej nie zachęca do uczestnictwa w przyjęciu zorganizowanym w plenerze niż użycie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli rozkoszować się tańcami lub pysznym jedzeniem bez obaw, że zmoczy ich deszcz lub silny wiatr rozrzuci papierową zastawę.

Gdzie możemy użyć namiotów imprezowych?

Na imprezy nie udajemy się wyłącznie do zamkniętych sal – doceniamy możliwość zabawy pod chmurką. Popyt na namioty imprezowe wzrasta z każdym rokiem: wykorzystuje się je na uroczystościach weselnych, podczas eventów firmowych, bankietach. Namioty imprezowe sprawdzą się zarówno podczas kameralnego bankietu urodzinowego, jak i hucznego przyjęcia na sto osób. Dzięki możliwości dopasowania rozmiaru i kształtu, namiot imprezowy jest zawsze strzałem w dziesiątkę.

Dla kogo namioty imprezowe?

Namioty imprezowe przydadzą się przede wszystkim osobom planującym przyjęcie na zewnątrz: młodej parze chcącej zorganizować niezpomniane przyjęcie ślubne, dyrektorom korporacji przygotowującym spotkania intgracyjne, a także np. pracownikom agencji eventowych, którzy dbają o liczne imprezy zlecane im przez klientów. Namiot imprezowy to niezbędny element letniego przyjęcia!

Atuty namiotów na imprezy

Wytrzymałość poszycia, solidna stalowa konstrukcja, system air control zabezpieczający przed skraplaniem się wody – oto podstawowe cechy, którymi powinny odznaczać się najwyższej jakości namioty na imprezy . Sprzedaż takich namiotów odbywa się zwykle poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny, a na stronie internetowej dystrybutora bądź producenta mamy podane dostępne rodzaje i wymiary namiotów. Szerokość namiotu wynosi od 3 do nawet 8 metrów, a długość – od czterech do nawet dwudziestu pięciu metrów. Mamy do wyboru również maskownice w kilku kolorach.