Kontener na odpady – niezbędny na placu budowy

Kontener na odpady – niezbędny na placu budowy

Jeśli chcesz zamówić kontenery, koniecznie wejdź na ekombud.pl

Kontenery na gruz mają istotną funkcję podczas wykonywania robót budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych pracach. Jakie typy kontenerów budowlanych są dostępne na rynku? U kogo można je kupić?

Kontener budowlany – postaw na najwyższą jakość

Na rodzimym rynku produkcją pojemnych i wytrzymałych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na złom i kontenery na gruz. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się wynajmowaniem kontenerów na odpady budowlane czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz betonowy i ceglany, złom oraz innego rodzaju odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy sporo wariantów pojemników na odpady. Są pojemniki z plandeką, kontenery stalowe, kontenery z pokrywą, otwarte, muldy asymetryczne i symetryczne oraz wiele innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele samowyładowcze, rolkowe, a także hakowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od potrzeb można wyposażyć się w kontener posiadający pokrywę. Na placach budowy częstokroć używane są też kontenery do transportu surowców sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, gdyż można je prędko opróżnić.

Siedziba:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]