Kompatybilne kapsułki A Modo Mio i ich rodzaje

Kompatybilne kapsułki A Modo Mio i ich rodzaje

Jeśli potrzebujesz kapsułek Lavazza A Modo Mio, koniecznie sprawdź https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-lavazza-a-modo-mio/.

Marek wytwarzających kawę są tysiące, niemniej jednak Lavazza ciągle pozostaje na liście tych najbardziej rozpoznawalnych. Nieliczne osoby wiedzą, że historia firmy Lavazza rozpoczęła w końcu XIX stulecia w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20$ kupił nieduży obiekt handlowy, gdzie prażono ziarna kawowca oraz produkowano ich niepowtarzalne mieszanki. Podbiły one ekspresowo serca rezydentów miasta. Sto lat później marka Lavazza w dalszym ciągu zachwyca aromatem swoich mieszanek, wytyczając standardy również w zakresie kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio – bardzo dobra jakość i intensywny aromat

Jednymi z najbardziej rozchwytywanych dzisiaj ekspresów na kapsułki z kawą są te z kolekcji Lavazza A Modo Mio. Używane są one zarówno w naszych domach, jak i w prestiżowych biurach. Z ich pomocą przygotowanie aromatycznej, pysznej kawy zajmuje jedynie chwilę. Posiadacze ekspresów do kawy Lavazza nie muszą aczkolwiek korzystać wyłącznie z mieszanek smaków produkowanych przez tę firmę. Dzisiaj w sprzedaży spotkać można mnóstwo zamienników kapsułek z kawą w systemie Lavazza A Modo Mio. Nierzadko kosztują one taniej, ale wciąż cechuje je bardzo dobra jakość.

Kto oferuje zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio?

Bardzo dużo zamienników kapsułek A Modo Mio wyszukamy w ofercie Italian Coffee, marki która też pochodzi z Włoch i specjalizuje się w produkcji kapsułek z kawą do wielu popularnych urządzeń tego typu. Wytwarza ona zarówno napoje kawowe będące pyszną mieszanką arabiki (Venezia), jej mieszanką z robustą (Napoli Ristretto czy Cremoso Invidia), jak również napoje o smaku orzecha laskowego (Caffè e Nocciola), popularnego włoskiego alkoholu (Sambuca) oraz kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng).

Siedziba:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]