Gdzie się wykorzystuje czyściwa techniczne?

Gdzie się wykorzystuje czyściwa techniczne?

Kup czyściwa

Profesjonalne czyściwa techniczne pozwalają zachować wysokie normy czystości w wielu firmach. Które z nich znajdują się aktualnie w sprzedaży? Na co powinno się zwrócić uwagę przy wyborze czyściwa przemysłowego?

W branży gastronomicznej i w myjniach – zastosowanie czyściwa przemysłowego

Czyściwa techniczne to produkty specjalnego zastosowania – korzysta się z nich najczęściej w rozlicznych gałęziach przemysłu, przykładowo w zakładach przemysłowych, w branży medycznej, w firmach produkcyjnych, a także wielu pozostałych sektorach gospodarki, w których potrzebne są wytrzymałe i chłonne materiały higieniczne. Czyściwo przemysłowe wspaniale poradzi sobie z pyłem, kałużami z oleju, tłuszczem, zaschniętym brudem, jak również pozostałymi zabrudzeniami oraz rozlanymi cieczami, może także być użyte do czyszczenia delikatnych przedmiotów czy wycierania szkła. Profesjonalne czyściwa z powodzeniem zastępują tradycyjne materiałowych ściereczek, są delikatne dla skóry, a przy tym bardzo wytrzymałe, elastyczne i chłonne

Nasączane i wielozadaniowe – odmiany czyściw technicznych

W sprzedaży znajdziemy rozmaitego rodzaju czyściwa techniczne. Bazowy podział wyróżnia czyściwa z włókien i z papieru. Dla potrzeb branży spożywczej opracowano czyściwa dostosowane do bezpośredniego kontaktu z pokarmami. W sklepie internetowym Verde Avis znajdziesz produkty nasączane, włókninowe do delikatnych powierzchni, niepylące czyściwa do polerowania, do usuwania silnych pobrudzeń, a także produkty w opakowaniach ochronnych, które nie wysychają i mogą być wykorzystane do oczyszczania różnych nawierzchni bez użycia wody. Najwyższej jakości czyściwa przemysłowe kupić można jako ściereczki na rolce bądź w standardowej formie.

Siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]