Etykiety i kapturki termokurczliwe – akcesoria do alkoholu

akcesoria do alkoholu

Domowy wyrób alkoholi, kiedyś nader popularny, w dzisiejszych czasach wraca do łask. Do poszukiwań inspirują nas nie tylko względy finansowe (alkohole przyrządzane na własną rękę są o wiele tańsze od tych ze sklepu), ale też możliwość wytworzenia trunków według własnych upodobań, chęć eksperymentów oraz zadowolenie jakie daje picie swoich alkoholi. Większość osób, które na własną rękę sporządzają domowe napoje, wybiera piwo, wino, cydr lub nalewki, chociaż nie brak również miłośników domowego bimbru. Jednak niezależnie od tego, w których trunkach się specjalizujemy, winniśmy zaopatrzyć się w stosowne akcesoria.

Które akcesoria do alkoholu są najprzydatniejsze?

Produkcja alkoholu w domu byłaby niemożliwa bez akcesoriów i naczyń do prowadzenia fermentacji – odpowiednich balonów, korków, rurek czy pojemników. Co więcej, do każdego rodzaju trunku potrzebne są odmienne akcesoria – w przypadku piwa są to na przykład chłodnice i kotły, natomiast dla wina – prasa do owoców. Do rozlewu alkoholi niezbędne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym jednak spis potrzebnych akcesoriów się nie zamyka, ponieważ butelki z alkoholem trzeba odpowiednio oznakować.

Akcesoria do alkoholu – kapturki termokurczliwe oraz etykiety na butelki

Etykiety na bimber bądź inne alkohole domowe jesteśmy w stanie przygotować samodzielnie. Dużo przyzwoiciej będą się natomiast prezentować butelki z ozdobnymi etykietami na wódkę oraz zabezpieczającymi korek kapturkami, które bez obaw możemy podarować krewnym w charakterze upominku lub zaserwować podczas towarzyskich imprez. Odrębny wariant takich akcesoriów to etykiety weselne, które służą do ozdabiania nie tylko na własnych alkoholi, ale także tych kupionych w sklepie i podkreślić tym samym charakter imprezy.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]