Drzwi drewniane wejściowe – połączenie nowoczesności z tradycją

Drzwi drewniane wejściowe – połączenie nowoczesności z tradycją

Kup drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe na https://www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-zewnetrzne-drewniane/.

Drzwi zewnętrzne spełniają wiele funkcji – zabezpieczają przed włamaniem się osób niepowołanych, oddzielają od zgiełku docierającego z ulicy i chronią mieszkanie przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Kiedy nabyć drzwi dwuskrzydłowe? Z jakiego powodu opłaca się wybrać drewniane drzwi zewnętrzne?

Drzwi drewniane wejściowe – połączenie nowoczesności z tradycją

Kupno drzwi wejściowych to jeden z najważniejszych wybór, który musi dokonać każdy inwestor. Drewniane drzwi zewnętrzne od dziesięcioleci cieszą się dużym uznaniem, z uwagi na swoją solidność i parametry techniczne. Drewno wygląda wspaniale i da się je wykończyć na rozmaite sposoby. Poprawnie skonstruowane drewniane drzwi wejściowe wyróżniają się niewysokim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co sprawia, iż w mieszkaniu panuje komfort termiczny, a jednocześnie rachunki za ogrzewanie nie są za wysokie. Wybierając drzwi do mieszkania należy zwrócić uwagę na modele o grubości 92 mm ewentualnie 68 mm. Szczególnym powodzeniem wyróżniają się ocieplane drzwi zewnętrzne wykonane z drewna klejonego trójwarstwowo, dzięki swoim parametrom – nie ulegają wypaczeniu i uszkodzeniom mechanicznym, więc wyśmienicie sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Obecnie drewniane drzwi zewnętrzne są wyposażone w uszczelki najnowszej generacji.

W co wyposażone są drzwi zewnętrzne?

W sprzedaży znajdziemy też drzwi drewniane na wymiar, które są niezbędne w razie posiadania nieszablonowych otworów drzwiowych. Z kolei dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne to oferta dla tych, którzy kładą nacisk na niebagatelny design. Jeśli szukamy drewnianych drzwi dwuskrzydłowych na wymiar, powinniśmy skorzystać z usług przedsiębiorstwa, które wykonuje spersonalizowane projekty na zamówienie, a jednocześnie gwarantuje wieloletnią gwarancję na swoje wyroby. W drzwiach drewnianych można umieścić wspaniale wyglądające szyby, np. witrażowe. Zamawiający mogą też wybierać spośród różnych typów szyldów. Oprócz zalet estetycznych, warto również położyć nacisk na pozostałe przymioty, którymi znamionują się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Ciężko je sforsować, bowiem w dzisiejszych czasach coraz częściej wyposaża się je w zabezpieczenia antywyważeniowe. Zapewnia to mieszkańcom bardzo dobrą ochronę. Drzwi wejściowe dwuskrzydłowe mają także wielopunktowy zamek listwowy, a klient może wybrać niski próg aluminiowy bądź drewniany. Żeby zabezpieczyć zewnętrzną powłokę drewnianych drzwi wejściowych przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, przy ich produkcji wykorzystuje się impregnaty najwyższej jakości.

Siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]