Drukarki 3D Makerbot, Formlabs i Stratasys – prezentacja popularnych modeli

Drukarki 3D Makerbot, Formlabs i Stratasys – prezentacja popularnych modeli

Dowiedz się więcej o profesjonalnych drukarkach 3D na http://tinyurl.com/y5jqbcdf.

W ofercie CadXpert odnajdziesz tylko drukarki 3D od wiodących producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także MakerBot oraz FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej ofercie, działają między innymi w technologiach: FDM, PolyJet i SLA.

Drukarki 3D Stratasys – obniżą koszty produkcji

Marka Stratasys jest globalnym liderem na rynku drukarek 3D. Od przeszło trzydziestu lat – a dokładnie od 1988 r. – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania oraz instrumenty. Ocenia się, że używając drukarek 3D oraz drugich produktów Stratasys można zredukować koszty produkcji i czas przeznaczony na proces produkcyjny praktycznie o 90%. Nadrzędne założenia pracy specjalistów marki Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych urządzeń i usług, jak również wsparcie techniczne i merytoryczne. Bestsellery z asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla przemysłu i biznesu. Nowością w naszej ofercie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do szybkiego prototypowania z przemysłową precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – pionierska technologia LFS

Formlabs to następny lider w dostarczaniu drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta marka w branży maszyn do druku 3D? Formlabs dostarcza niezwykle zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, takie jak SLS i SLA. Nowość w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – nieduże urządzenie, pracujące w autorskiej, nowej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest formą technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszystkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – charakteryzuje się łatwą obsługą oraz ergonomiczną konstrukcją. Czym prekursorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Wyraźnie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i szybkością druku, a także precyzyjnym odzwierciedleniem najdrobniejszych elementów. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, dlatego można wydrukować identyczne prototypy, do czego dąży się najczęściej w masowej, seryjnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – wydruki w technologii FDM

MakerBot konstruuje wysokiej jakości zaawansowane urządzenia do druku 3D, działające wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta są szeroko stosowane w przeróżnych gałęziach edukacji, biznesu, przemysłu i wielu innych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który obsługuje materiały dedykowane dla kolekcji MakerBot Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Uzyskany wydruk jest solidny oraz precyzyjny, a w trakcie procesu wydruku nie dochodzi do przemieszczenia się warstw ani nie pojawiają się zniekształcenia.

Siedziba:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]