DOF, Shining, RS SCAN – jakie skanery 3D znajdziesz w sklepie CadXpert?

DOF, Shining, RS SCAN – jakie skanery 3D znajdziesz w sklepie CadXpert?

Sprawdź skanery 3D cena na cadxpert.pl

Asortyment firmy CadXpert zawiera profesjonalne skanery 3D. W sklepie nabyć można urządzenia uznanych marek, m.in.:
– Shining 3D – skanery EinScan i FreeScan,
– DOF (Degree of Freedom) – skanery dla protetyków dentystycznych,
– RS SCAN – profesjonalne, ortopedyczne skanery 3D.

Skanery 3D Shining – urządzenia od innowacyjnego producenta

Marka Shining 3D już od ponad dekady (od 2004 roku) dostarcza najwyższej klasy sprzęt do druku 3D (skanery 3D, ale również drukarki 3D, materiały oraz usługi produkcji i projektowania). Shining 3D wyróżnia się nowatorstwem, jest również pomysłodawcą licznych patentów – do końca 2015 roku zgłosili ich w sumie kilkaset ( między innymi na wzory oraz oprogramowanie). Skanery 3D tej marki są w szerokim zakresie wykorzystywane w edukacji, medycynie, lotnictwie i wielu innych sektorach przemysłu. Domeną sprzętu Shining 3D jest podniesienie jakości, wzrost wydajności oraz zmniejszenie kosztów produkcji.

Skanery 3D Degree of Freedom – charakterystyka linii Edge, Swing i Freedom

Skanery 3D marki DOF dzielą się na trzy linie:
– Swing – skanery z tej linii wyróżniają się konstrukcją (wyglądają jak litera L), dwiema kamerami, łatwą obsługą oraz dużą wydajnością i szybkością pomiarów. Sklep CadXpert oferuje także skanery 3D HD – zastosowane w nich kamery o dużej rozdzielczości umożliwiają skany w jakości HD.
– Freedom – ta linia urządzeń jest najszybsza i najdokładniej działająca. Z zastosowaniem technologii Stable Scan Stage (SSS), która wykorzystuje mobilną jednostkę optyczną, skan jest niezmiernie precyzyjny. Szybkie działanie, wygodna i prosta obsługa, stabilny pomiar danych to dodatkowe atuty urządzeń z linii Freedom.
– Edge – to linia produktów, które cechują się dokładnością oraz szybkością. Za sprawą aż sześciu technik skanowania do wyboru można jeszcze staranniej dostroić potencjału sprzętu do zapotrzebowań użytkownika. Skanery 3D należące do tej kolekcji gwarantują dużą dokładność skanów, a przy tym są bezproblemowe w obsłudze i efektywne. Możliwy jest skan również powierzchni o trudnym dostępie (jak przykładowo wycisku dentystycznego), toteż są używane w ortodoncji oraz protetyce.

Skaner 3D Tiger marki RS SCAN dla producentów obuwia oraz ortopedów

Ostatnia kategoria skanerów 3D w sklepie CadXpert to urządzenie firmy RS Scan – ortopedyczny skaner 3D Tiger. Czym wyróżnia się ten sprzęt? Nadzwyczajną szybkością pracy – skanowanie zajmuje od 5 do 15 sekund. Użycie aż 9 kamer: ośmiu w kolorze i jednej monochromatycznej umożliwia znakomite odwzorowanie obiektów oraz dokładność. Urządzenie Tiger jest skierowane głównie do ortopedów, rehabilitantów i producentów obuwia. Jego precyzja w działaniu jest stosowana do skanowania wkładek, stóp i butów.

Skanery 3D nie są obecnie dużym wydatkiem

Druk 3D oraz skan 3D bez ustanku się rozwijają, za zmianami idzie zaś zastosowanie coraz to nowszych technologii oraz półproduktów. To sprawia, że skanery 3D i ich cena stopniowo maleją. Jeszcze niedawno był to sprzęt, który kupowały tylko największe korporacje, współcześnie profesjonalny skaner 3D to wydatek, na który może sobie pozwolić nawet średniej wielkości przedsiębiorstwo. sklepie CadXpert najprostsze modele skanerów 3D dostępne są już od 7000 złotych (np. model Shining3D Einscan SE). To niewielkich gabarytów urządzenie o wadze 2.5 kg łączy w sobie skan w połączeniu z drukiem 3D, pracuje szybko, dokładnie i odwzorowuje każdy detal.

Gdzie najwygodniej zamawiać skanery 3D?

Czy lepiej zamówić wysokiej klasy skaner 3D w sklepie internetowym czy stacjonarnym? Za zakupami przez internet przemawia nielimitowany czas, by dobrze przemyśleć dobór urządzenia dopasowanego do potrzeb naszej firmy, a także opcja zrobienia ich o dowolnej porze. Plusy zakupów w sklepie stacjonarnym? Skorzystanie z porady rzeczoznawców i opcja zobaczenia skanera na żywo. Ale jedno z drugim da się połączyć – w sklepie online można wybrać wstępnie jakiś model, a następnie umówić się (przy pomocy formularza kontaktowego, mailem czy telefonicznie) na konsultacje w showroomie CadXpert, który mieści się w Krakowie. Skaner 3D lub inny sprzęt do druku przestrzennego to odpowiedzialna inwestycja, zatem warto podjąć decyzję o jego zakupie po skorzystaniu z fachowego wsparcia konsultantów CadXpert. Po sprzedaży CadXpert gwarantuje pełną obsługę posprzedażową, szkolenie użytkowników z posługiwania się urządzeniem i wsparcie techniczne.

Siedziba:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]