Do jakich wnętrz wybrać roletę zaciemniającą?

Do jakich wnętrz wybrać roletę zaciemniającą?

Dla kogo roleta typu 100% zaciemnienia albo roleta dzień i noc zaciemniająca to najlepszy wybór? Kiedy warto postawić na pełne zaciemnienie w pomieszczeniach? Atutów tychże produktów jest szeroki wachlarz, a kontrola ilości światła to nie jedyna ich ciekawa cecha. W przypadku rolet dzień i noc nie jest możliwe całkowite zaciemnienie, jednak w rolecie 100% zaciemniającej już tak. Który rodzaj najlepiej zda egzamin w Twoich wnętrzach? Podpowiadamy.

Zalety rolet dzień noc i rolet 100% zaciemnienia

Totalna kontrola nad ilością promieni słonecznych wpuszczanych do pomieszczenia to niezaprzeczalny atut rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model 100% zaciemnienia, jak i dzień noc dysponują szeregiem podobnych zalet i mocnych stron. Pierwsza z nich to dopuszczalność montażu rolet tego rodzaju zarówno na oknach PCV, jak i z drewna. Pozostając w temacie montażu – jest on niezwykle prosty, całkowicie bezinwazyjny, nie wymaga wiercenia, użycia gwoździ czy śrub. Każdy da sobie radę z samodzielnym założeniem rolety 100% zaciemnienia lub dzień i noc.
Wiele opcji kolorystycznych w ofercie powoduje, iż te produkty będą pasować do każdego wnętrza. Rolety dzień i noc występują też w wariancie zebra – składają się one z siatki pasków materiałów w jednej lub kilku barwach. Rolety te mogą stać się elementem zdobiącym pokój.

Rolety 100% zaciemnienia w Krakowie, Warszawie i innych miastach

Rolety wewnętrzne zaciemniające są wykonywane przez wielu czołowych producentów i marek. W czasie zakupów polecamy wybór rodzimej firmy – producenta rolet zaciemniających. Warszawa, Kraków lub Trójmiasto to liderzy produkcji i dystrybucji takiego asortymentu. Istnieje też opcja spersonalizowania produktu na żądanie klienta. Rolety zaciemniające na wymiar to produkt do okien nie mających standardowych rozmiarów.