Części do Renault – gdzie je kupić?

Części do Renault – gdzie je kupić?

Znajdź części do Renault Kraków

Samochody Renault nadal są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Konsumenci cenią rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, że w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad 3500 pojazdów Megane oraz pięć tysięcy modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Ogromnym zainteresowaniem klientów cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym roku zakupiono prawie 2800 egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – które najczęściej się psują?

Kupiłeś wyśniony samochód i pragniesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozlicznych modeli tego producent są sprzedawane w bogato zaopatrzonych sklepach www. Można w nich zaopatrzyć się w elementy nadwozia, układu chłodzenia, podwozia oraz silnika, jak i wiele innych. Z opinii konsumentów wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu narzekają właściciele Clio. Problemy podobnej natury mają osoby, które nabyły Renault Megane, jednakże w tym wypadku szwankują także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się oryginalne części Renault

Regularne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego korzystania z samochodu tej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niedziałające podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Siedziba:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]