Chcesz dać alkohol w prezencie? Kup spersonalizowane etykiety na butelki

Chcesz dać alkohol w prezencie? Kup spersonalizowane etykiety na butelki

Więcej informacji o etykietach weselnych.

Obyczaj dawania prezentów na różnorodne okazje znany jest od setek lat i od samego jego zarzewia najczęściej przekazywanym i, nie da się ukryć, jednakowo ochoczo przyjmowanym upominków, jest alkohol. Mnóstwo osób nie wyobraża sobie nie zabrać butelki na imieniny, ślub czy Sylwestra. Jak jednakże odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy inni zaproszeni pomyślą o tym samym?

Spersonalizowane etykiety weselne – wyróżnij się z tłumu

Na przyjęciach weselnych trunki nie tylko są rozstawione na stołach, ale także przyjęło się, że młoda para wręczają swoim gościom butelki z wódką przy pożegnaniu. Taki prezent jest traktowany jako forma wyrażenia podziękowania za przyjazd na ceremonię. Ale takie butelki z alkoholem mogą także przerodzić się w fajną pamiątkę, której uczestnicy wesela nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Wystarczy personalizować butelkę, a można zrobić to nabywając etykiety na wódkę, na których można umieścić informację o dniu i miejscu ślubu, podziękowanie za obecność bądź imionach Pana i Pani Młodej. Etykiety na butelki można kupić w rozmaitych wzorach i odcieniach, dlatego bez trudu można znaleźć te, które będą pasować do stylu, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od fantazji nowożeńców. Oczywiście personalizowane etykiety na bimber i inne alkohole można wykorzystać nie tylko z okazji wesela – są doskonałe na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim czy przyjęciu urodzinowym.

Dekoruj swoje przetwory ciekawymi etykietami na butelki

Etykietami ze spersonalizowanym nadrukiem można ozdabiać butelki w domowej piwniczce. Jeżeli przetwarzasz swoje wina, nalewki czy soki, a potem dzielisz się nimi ze znajomymi lub rodziną przy przeróżnych okazjach, możesz ozdobić je oryginalnymi etykietami, które znacznie podniosą walory estetyczne typowej butelki. Ponadto flaszki można również oznaczać używając różnobarwnych kapturków termokurczliwych oraz nakrętek.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]