Butelki monopolowe i słoiki w hurcie warto zamówić w Polsce

hurtownia butelek, butelki na wino hurt

Wytwarzanie żywności jest gałęzią gospodarki, która dopóki będzie żyć człowiek nie zaprzestanie działalności. Mimo tego, iż przeważająca część rynku towarów spożywczych należy do dużych koncernów, jest to jednocześnie branża, w której idealnie radzą sobie niewielkie firmy, o ile znajdą klienta na swój ekologiczny, pyszny bądź unikalny wyrób. Gotowa do sprzedaży żywność musi być zabezpieczona tak, aby artykuł dłużej pozostał zdatny do spożycia, a więc najlepiej w słoiczki oraz butelki ze szkła. Atutem tego rodzaju opakowań jest to, iż są ekologiczne, gdyż można je recyklingować.

Hurtowe kupno butelek i słoików to metoda optymalizacji wydatków

Oczywiste jest, iż oferty sprzedaży adresowane do nabywcy indywidualnego różnią się zdecydowanie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niedużą manufakturą produkującą takie artykuły, jak np. smalec kanapkowy, oliwę czy marmolady, będzie zużywać co roku nie kilkuset opakowań ze szkła, lecz ilości zdecydowanie przekraczające liczbę kilku tysięcy. Kupno słoików i butelek w hurcie jest wobec tego dla niego jednocześnie metodą redukcji wydatków, gdyż zamawiając towar na palety na ogół można oczekiwać znacznego rabatu od dostawcy, ale także oszczędnością czasu transportu, gdyż jedną dostawą można zaspokoić potrzeby firmy nawet na wiele miesięcy. Wydatek na hurtowe kupno pojemników szklanych znacznie obniży się, jeżeli zamówimy je u krajowego dostawcy butelek i słoików. Dzięki temu też otrzyma je o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – słoiczki, butelki i dodatkowe elementy w setkach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych oferują rozmaitego kształtu i objętości słoiczki oraz butelki szklane idealne do przechowywania soków, piwa lub wina. Transportowane są one do klienta na paletach zdolnych pomieścić – w zależności od kubatury opakowań – po 400, 1600, a nawet 2700 sztuk wybranego produktu. Podmioty posiadające własne samochody dostawcze mogą również odebrać zamówiony towar osobiście z magazynu sprzedającego. Wraz z paletą słoiczków bądź butelek hurtowo można także nabyć odpowiadającą ilość innych potrzebnych elementów, jak kapsle, nakrętki lub korki pasujące do wybranego typu opakowania.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]