Box dachowy – niezbędny w czasie wakacji

Box dachowy – niezbędny w czasie wakacji

Boxy dachowe znajdziesz na ebagaznik.pl/pl/c/Boxy-dachowe/16.

Bagażniki dachowe to wygodna metoda umożliwiająca przewóz dużej ilości bagaży, sprzętu sportowego i turystycznego oraz innych ładunków bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz samochodu. Na rynku istnieje mnóstwo typów bagażników dachowych – boxy dachowe, modele podstawowe na relingach, uchwyty rowerowe i narciarskie, a także listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy bagażniki wyprodukowane z materiałów odpornych na zniszczenia, rdzę czy promieniowanie słoneczne. Nadzwyczaj popularne są także boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza w czasie podróży. Naturalnie, typ bagażnika powinien być odpowiedni do modelu samochodu oraz preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z trzech stron

Nowoczesne bagażniki dachowe w formie boxa są wyposażone w centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży i specjalne paski transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty nie wypadają nawet na bardzo wyboistych trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają dużą pojemność, a korzystanie z nich jest nadzwyczaj wygodne. Wybrane boxy dachowe są otwierane z 3 stron, co upraszcza dostanie się do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest nieskomplikowane i nie wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien z nich korzystać?

Przewożenie bagażu na dachu auta to wygodne rozwiązanie, z którego korzysta ogromna grupa kierowców. Bagażniki dachowe nabywają zwłaszcza osoby kochające aktywnie spędzać urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym pomieszczą się także na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe akcesoria turystyczne, których ze względu na swoją długość nie umieścimy wewnątrz pojazdu.

Siedziba:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]