Baniak do wina – idealny do przechowywania domowych alkoholi

Baniak do wina – idealny do przechowywania domowych alkoholi

Jeśli chcesz nabyć baniak na wino, koniecznie sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116

Balon do wina to wspaniały upominek dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do składowania napojów własnej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior na wino? Do czego można go jeszcze użyć?

Gąsior na wino – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą być wykorzystane jako oryginalny podarunek dla bliskich – baniak do wina wypełniony domowej roboty alkoholem można podarować z okazji jubileuszu, rocznicy ślubu, imienin, urodzin bądź zakończenia studiów. Dwulitrowe pojemniki na wino to również doskonała dekoracja stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – 18 urodzin, wesela, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu trunek jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z troską o najmniejszy detal balon do wina wspaniale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior do wina – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej pojemności doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Planujesz wesele i chcesz poczęstować uczestników domowym winem albo słodką nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom do wina bez trudu przeniesiesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe baniaki na wino wykonane są z solidnego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]