Kancelaria radców prawnych – odszkodowania za błędy lekarskie

Kancelaria radców prawnych – odszkodowania za błędy lekarskie

Dział dochodzenia odszkodowań Kancelarii Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. jest wyjątkowo rozbudowany. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za wypadki komunikacyjne, za nieudane wakacje czy zagubiony bagaż lub za szkodę wynikłą z czynów niedozwolonych, takich jak błędy medyczne i pobicie. Przykłady tego rodzaju spraw można nieprzerwanie wymieniać, ale istotne jest to, że zawsze w przypadku powstania szkody jesteśmy gotowi do zapewnienia pomocy prawnej.

Odszkodowania za błędy lekarskie i wypadki komunikacyjne

Na co dzień podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w różnego rodzaju sprawach. Mamy doświadczenie w odszkodowaniach wynikłych z wypadków zarówno komunikacyjnych, jak i innych, jak np. upadek na uszkodzonej nawierzchni. Nierzadko prowadzimy także sprawy wynikłe ze strat zaistniałych podczas pobytu na wakacjach, związanych m.in. z niezgodnością wykupionej oferty z rzeczywistym stanem hotelu czy kiedy bezpodstawnie nie wpuszczono nas na pokład samolotu. Zwracają się do nas też osoby poszkodowane na skutek błędów medycznych, takich jak podanie nieodpowiednich leków, powikłania przy operacji lub porodzie czy leczenie przez dentystę wbrew zasadom sztuki lekarskiej.

Działania kancelarii radcy prawnego w postępowaniu o odszkodowanie

Podczas prowadzenia postępowań o odszkodowanie zmagamy się z traumatycznymi doświadczeniami naszych Klientów, takimi jak niepełnosprawność spowodowana przez nieudolnego lekarza, pobicie czy wypadek komunikacyjny, w którym zginęła bliska im osoba. Zawsze wiąże się to także z wieloletnią traumą, z jaką przychodzą do nas poszkodowani. Naszą rolą jest ocena stanu faktycznego i na jego podstawie oszacowanie jakiego odszkodowania może dociekać nasz Klient. Brak jest w tej kwestii sztywnych wytycznych, jednak nasze doświadczenie zawsze pozwala nam udzielenie Klientom informacji, która ułatwia im decyzję co do dalszego toku sprawy.