WordPress – komu powierzyć opiekę nad stroną www na tym CMS-ie?

WordPress – komu powierzyć opiekę nad stroną www na tym CMS-ie?

Szukasz korzystnej oferty utrzymania WordPress? Nie wahaj się! Skieruj się tutaj.

WordPress, który powstał przede wszystkim jako oprogramowanie blogowe, w mgnieniu oka stał się jednym z najczęściej używanych systemów zarządzania treścią. Ponieważ jest szybki oraz łatwo można przyswoić sobie podstawy jego obsługi, wykorzystuje się go w tej chwili do projektowania wymyślnych stron firmowych oraz sklepów e-commerce. Jednak ten CMS może być źródłem niemiłych niespodzianek, z tej przyczyny istotną i pomocną usługą jest aktualizowanie WordPressa.

Czemu powinno się zlecić utrzymanie WordPressa profesjonaliście?

Utrzymanie strony www na najnowszej edycji WordPressa jest niewątpliwie podstawowym warunkiem jej bezpieczeństwa. Nagminnie jednakże podmioty po zaprojektowaniu strony zaniedbują okresowe wdrażanie nowych edycji CMS-a bądź aktualizacji używanych dodatków, przez co narażają stronę na ataki hakerów bądź zawirusowanie. Dodatkowo, pomimo że WordPress jest nadzwyczaj nieskomplikowanym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może skutkować incydentalnymi komplikacjami z prawidłowym funkcjonowaniem sklepu czy strony. Stąd też wymagane jest, aby działanie to przeprowadzał zawsze ktoś biegły w WordPressie, a jeżeli nie mamy w firmie oddziału IT, trzeba zlecić opiekę techniczną nad stroną internetową niezależnemu rzeczoznawcy.

Do kogo kierowana jest pomoc w zakresie opieki nad stroną internetową?

Usługa opieki technicznej nad stroną to oferta kierowana zwłaszcza do odbiorców biznesowych, tak dużych jak i niewielkich przedsiębiorstw, którzy troszczą się o wydajne i nieprzerwane działanie ich strony, a także ochronę jej baz danych i zasobów. Oferta ta potrzebna jest też freelancerom oraz blogerom utrzymującym prywatne strony. W podstawowym dostępnym pakiecie znajduje się pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych, eliminacja następstw działania malware i przeprowadzenie aktualizacji CMS-a. W ofercie pakietów rozszerzonych dostępne są również rozmaitego typu monitoringi (między innymi logowań użytkowników, zmian wtyczek i zmian zawartości).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]