Szukasz sali weselnej? Postaw na kompleksową usługę

przyjęcie weselne, miejsce na wesele kraków

Ceremonia ślubna i mające po nim miejsce uroczystości weselne to dzień, o którym rodzina młodej pary i ich goście będę pamiętać przez wiele miesięcy, a często wręcz lat. Jeśli państwo młodzi zechcą zorganizować przyjęcie dla znacznej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, z którym będą musieli się zmierzyć, jest wybranie odpowiedniej sali na wesele, w której goście spędzą ten niepowtarzalny dzień w komfortowych warunkach.

Sala na wesele – wybierz wszechstronną obsługę

Poszukując miejsca na wesele narzeczeni powinna uwzględnić kilka dość ważnych okoliczności. Na początek musi ustalić liczbę uczestników wesela, żeby mieć pewność, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Zaproszeni muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest również, by mieli salę taneczną. Poza tym para młoda powinna sprawdzić w jakiej odległości od miejsca zawarcia ślubu położona jest sala weselna oraz czy przedostanie się do niej będzie proste. Jeśli na ślub poproszona jest rodzina i przyjaciele mieszkający w innym województwie, trzeba poszukiwać lokalu na wesele, w okolicy którego znajduje się duża baza noclegowa. Trzecim zagadnieniem jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, czyli zamówienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej, przystrojenie stołów i przygotowanie menu. Te obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą asystę w obszarze kompleksowej organizacji przyjęcia weselnego.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – dom weselny na ponad stu gości

Narzeczeni z południa Polski, głównie z okolic Krakowa, mogą zorganizować przyjęcie weselne w niezwykle malowniczym obiekcie, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach wesela urządzane są od dziesięcioleci, a każde z nich ma królewską oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami gotowymi podjąć ponad stu gości. Wesele może zostać urządzone też w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim będzie mogło bez problemu nawet 350 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego jest to, iż usytuowany jest jedynie 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegową. Podróż gości po ceremonii do Pałacu nie powinien więc trwać dłużej aniżeli pół godziny.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]