Profesjonalna opieka nad grobami

Profesjonalna opieka nad grobami

Zleć sprzątanie grobów Kraków.

Oblicze pomników naszych krewnych jest wyrazem naszej pamięci. Nie zawsze jednak mamy chwilę, by się nimi zająć – także, jeśli pomniki zlokalizowane są w tym samym mieście, w którym mieszkamy. Prawdziwe problemy zaczynają się jednak, jeśli naszych krewnych pożegnaliśmy w innej miejscowości – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to jednak, że groby muszą zostać brudne – doskonałym wyjściem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega opisywana usługa?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na podobną pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród klientów działających w tym sektorze firm łatwo spotkać także ludzi w podeszłym wieku, którzy na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których domeną jest opieka na grobami nierzadko proponują także inne usługi, takie jak montaż ławek albo doradztwo przy załatwieniu przedłużenia opłaty lub korekty liter.

Opieka nad grobami – ile wydamy?

Stawki, które musimy opłacić osobom opiekującym się pomnikami naszych najbliższych są bardzo zróżnicowane. Zależne są zwłaszcza od rodzaju usług – jeśli wybieramy tylko jednorazowe sprzątanie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Gdy natomiast chcemy, by przedsiębiorstwo czyściło grób regularnie, powinniśmy liczyć się z wydatkiem rzędu czterystu PLN co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, iż koszty zależne są także od rozmiarów nagrobków, zaś najbardziej kosztowne będzie czyszczenie familijnych grobowców.

Siedziba:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]