Parking w Balicach – ochrona auta w czasie urlopu

Parking w Balicach – ochrona auta w czasie urlopu

Planujesz dłuższy wyjazd i zastanawiasz się gdzie postawić samochód? Chcesz wygodnie dojechać na lotnisko, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z usług, które zapewnia strzeżony parking przy lotnisku! Do kogo skierowana jest oferta i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking przy Balicach – w bliskiej odległości od lotniska

Lotnisko w Balicach jest położone na peryferiach miasta, co powoduje, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszy jest oczywiście transport własnym samochodem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i dźwigać ciężkich walizek. Gdzie można zostawić samochód na czas wyjazdu? Jak zadbać o jego bezpieczeństwo? Remedium na te problemy okazuje się parking długoterminowy położony blisko lotniska – miejsca dzieli jedynie kilometr, a dojazd bezpośrednio do terminala zapewniany jest przez busy, które pokonują trasę błyskawicznie. Warto zauważyć, że transfer jest całkowicie bezpłatny.

Parking w Balicach – chroń auto przed wszelkimi intruzami

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice składa się z 250 miejsc postojowych, a każde z nich ma profesjonalnie utwardzoną nawierzchnię. Miejsce jest ogrodzone i monitorowane przez 24 godziny na dobę, co zapewnia ochronę przed wszelkimi intruzami. Dodatkowo pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Samochód można zostawić na cały okres wyjazdu – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie działa bezprzewodowy internet, a także skorzystać z łazienki. Obawiasz się, że po 2-tygodniowych wojażach za granicą Twój samochód będzie miał problem z odpaleniem? Parking strzeżony przy Balicach jest wyposażony w specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Postój można opłacić wygodnie przelewem internetowym lub bezpośrednio po przyjeździe.