Parking przy lotnisku – z myślą o wygodzie podróźnych

Parking przy lotnisku – z myślą o wygodzie podróźnych

Tu znajdziesz więcej informacji o Balice parking.

Podróż samolotem jest popularnym sposobem transportu, lubianym przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, żeby rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego samochodu, lecz to rodzi pytanie: gdzie go postawić na czas naszego wyjazdu?

Zostaw auto pod opieką – parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o dowiezienie na lotnisko, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów ma miejsce w późnych godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu dużych portów lotniczych, na przykład w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się całodobowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem można pozostawić samochód na kilkanaście dni. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszym autem czuwa wyszkolona ochrona, , a pozostawione auta są ubezpieczone na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co zapewniają długoterminowe parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach często zapewniają także inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]