Parking przy lotnisku. Tu bez obaw zostawisz samochód

Parking przy lotnisku. Tu bez obaw zostawisz samochód

Większość osób wybierających się w podróż samolotem nie decyduje się przybyć na lotnisko własnym autem, lecz prosi kogoś o podwiezienie lub korzysta z taksówki. Wydaje się, że tak jest lepiej, gdyż w innym wypadku pojawiłby się problem, gdzie zaparkować pojazd na czas wyjazdu. Warto jednakże wziąć pod uwagę rozwiązanie, którym jest skorzystanie z usług strzeżonego parkingu znajdującego się w pobliżu lotniska. Doskonale zabezpieczony parking długoterminowy, który również przeznaczony jest dla krótszych postojów, znajduje się w pobliżu lotniska Kraków – Balice. Oferta tego miejsca przeznaczona jest dla wszystkich podróżujących, którzy korzystają z lotniska, chcących pozostawić swój samochód w bezpiecznym miejscu na czas trwania podróży.

Parking przy lotnisku – czy warto zostawić tu samochód?

Najważniejszą zaletą takiego rozwiązania jest oczywiście wygoda, gdyż pozwala to przybyć na lotnisko własnym autem. Mimo że parking znajduje się nie w bezpośrednim sąsiedztwie portu lotniczego, nie należy się tym martwić, gdyż obsługa parkingu zajmuje się transferem podróżnych z parkingu na lotnisko i z lotniska na parking. Trwa to zaledwie kilka minut, a transfery organizowane są na bieżąco. Ponadto klienci mają pewność bezpieczeństwa parkowanego samochodu, co gwarantują nie tylko standardowe środki ochrony. Pozostawione na nim pojazdy obejmuje również ubezpieczenie z polisy, a więc tak strzeżony pojazd jest na pewno lepiej chroniony niż zaparkowany we własnym garażu, gdzie może paść łupem kradzieży w czasie nieobecności, zwłaszcza dłuższej, właściciela. Zaletą takiego rozwiązania są również ceny korzystniejsze niż można przypuszczać, a więc opłaca się to zarówno w przypadku długoterminowego, jak i krótkoterminowego parkowania.

Parking przy lotnisku – dodatkowe udogodnienia

Osoby korzystające z parkingu zlokalizowanego w podkrakowskich Balicach mają do dyspozycji wiele udogodnień. Przede wszystkim mogą wyjechać w ogóle nie martwiąc się o bezpieczeństwo powierzonego samochodu, bo jest on chroniony wszelkimi metodami. Wjazd na parking zabezpiecza szlaban oraz ogrodzenie. Bezpieczeństwo zapewnia nowoczesny system kamer przemysłowych i oświetlenie, a także doskonale wykwalifikowana ochrona, pracująca przez całą dobę. W przypadku dłuższego wyjazdu, po powrocie klienci parkingu mogą użyć dostępnego rozrusznika i kompresora albo skorzystać z pomocy obsługi w uruchomieniu samochodu. Powrót jest również tym bardziej bezproblemowy, że po uporaniu się z odebraniem bagażu wystarczy zadzwonić do obsługi parkingu pod numer zamieszczony na karcie parkingowej, by już po kilku minutach móc wsiąść do podstawionego samochodu, który dokona transferu na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w cenę parkowania, która jest zaskakująco niska, a dodatkowo klienci parkingu zlokalizowanego przy podkrakowskim lotnisku niejednokrotnie mogą liczyć na różnego rodzaju promocje.