Gdzie wynająć pokoje w Gdyni – w hotelu czy w pensjonacie?

Gdzie wynająć pokoje w Gdyni – w hotelu czy w pensjonacie?

Gdynia jest jednym z najszybciej rozwijających się miast województwa pomorskiego – z niewielkiej rybackiej wsi założonej w 1926 roku w mgnieniu oka przeobraziło się w nowoczesną aglomeracjęprzyciągającą inwestorów i turystów. Chciałbyś spędzić wakacje w Trójmieście? Zobacz, co warto zobaczyć i gdzie znaleźć pokoje w Gdyni.

Zabytki i pokoje gościnne w Gdyni

Jednym z najchętniej odwiedzanych przez turystów miejsc w Gdyni jest Skwer Kościuszki. Podróżnych przyciągają m.in. muzealne statki – żaglowiec „Dar Pomorza” i niszczyciel „ORP Błyskawica”, jak również Akwarium Gdyńskie, liczne restauracje, trasy spacerowe i stragany. W czasie wczasów w Gdyni należy też odwiedzić Kamienną Górę, z której można zachwycić się piękną panoramą miasta. Atrakcji dla rodzin z pociechami dostarczy z kolei infobox – nowoczesna budowla z wieżą widokową oraz miejscem zabaw. Chcesz przyjechać na parę dni do Gdyni? Żaden problem! Podsiada ona rozbudowaną bazę noclegową, która obejmuje sieci hotelowe, prywatne pensjonaty, mieszkania i apartamenty do wynajęcia, a także pokoje gościnne. Czemu warto skorzystać z tej ostatniej propozycji?

Pokoje w Gdyni – dlaczego warto?

Pokoje gościnne gwarantują wynajmującym wysoki komfort i prywatność, a to wszystko w przystępnej cenie. Dobrze wyposażone pokoje z odtwarzaczem DVD, prywatną łazienką z kabiną prysznicową, telewizorem, jak również żelazkiem, czajnikiem oraz deską do prasowania na specjalne życzenie, pozwolą zrelaksować się po dniu pełnym wrażeń. Pokoje typu bed and breakfast są przystosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, zapewniając zarazem domowe i smaczne posiłki w atrakcyjnej cenie.