Ergonomiczna aranżacja wnętrz – wynajmij doświadczonego projektanta

Ergonomiczna aranżacja wnętrz – wynajmij doświadczonego projektanta

Więcej informacji o aranżacji wnętrz Kraków - skieruj się tu

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma znaczne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Warto zatem zadbać o to, aby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Projektowanie wnętrz wydaje się łatwe, jednakże często okazuje się, że aby wykonać je doskonale, niezbędne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest duża – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając aranżację wnętrz architektowi dostajemy opiekę profesjonalisty na wszelkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To szczególnie ważne, bo optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga znacznego doświadczenia, które można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia powstają najczęściej trzy projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko projekty mieszkań – inne usługi

Działanie architekta wnętrz częstokroć nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. By jego pomysły zostały zrealizowane, na ogół niezbędny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu produktów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów wnętrz, architekt zapewnia także wsparcie przy doborze nieruchomości, w fachowy sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]