E-handel na wyciągnięcie ręki – sklep WooCommerce

E-handel na wyciągnięcie ręki – sklep WooCommerce

Potrzebujesz szczegółowych informacji o aktualnej ofercie tworzenia sklepów internetowych? Świetnie trafiłeś! Zajrzyj na wpmagus.pl

Planujesz otworzyć sklep online? Jeśli dysponujesz już stroną firmową na WordPressie, jak również jeśli nie posiadasz w ogóle strony internetowej i zaczynasz od zera, sklep WooCommerce jest idealnym wyjściem.

Dlaczego warto stworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Z uwagi na to, jak ogromną popularnością mogą pochwalić się strony tworzone w oparciu o WordPress, łatwo wywnioskować, że błyskawicznie pojawiła się wtyczka umożliwiająca na postawienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem taka nazwę dano owej wtyczce, ma dużo zalet. Tak samo jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się szybko spersonalizować z wykorzystując bezpłatne bądź płatne motywy, a jego obsługa nie jest skomplikowana. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod kątem przeróżnych wyszukiwarek, co powoduje, iż jest większa szansa na zdobycie wysokich pozycji w SERP-ach, a w konsekwencji szybciej dotrzeć do większego kręgu nabywców. Na skutek wdrożenia stosownych wtyczek rozrasta się też elastyczność sklepu. Bez trudu można w nim założyć płatności on-line i umożliwić klientom wykonanie przelewów za zakupy między innymi za pośrednictwem PayU.pl albo Transferuj.pl. WooCommerce pozwala też na analizę sprzedaży (udostępnianie różnego rodzaju statystyk) i zespolenie z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – jedynie konieczne wtyczki

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce zalecamy zostawić profesjonalistom, którzy nie tylko dopasują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale też zatroszczą się o użycie wyłącznie sprawdzonych, potrzebnych wtyczek, właściwą semantykę kodu sklepu oraz jego ochronę przed atakami cyberprzestępców. W obrębie sklepu WooCommerce specjaliści utworzą także blog, na którym szybko można informować użytkowników o nowych towarach oraz promocjach albo publikować rozmaite porady i omówienia sprzedawanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]