Co gwarantuje strzeżony parking w Balicach?

parking lotnisko kraków balice

Najistotniejsze zalety podróży lotniczych, które spowodowały, że tego rodzaju transport zdobył duże uznanie, to szybkość, możliwość trafienia nawet w bardzo odległe miasta świata oraz wygoda. Wyjazd, którego elementem jest przelot samolotem, łączy się jednak z kilkoma uciążliwościami, z których największą jest bez wątpienia konieczność dotarcia na lotnisko – a masa podróżnych w tym celu musi przecież przebyć setki kilometrów. Tak znaczną odległość najwygodniej jest pokonać własnym samochodem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te i inne zagadnienia związane z dotarciem do portu lotniczego własnym samochodem rozwikła skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych i lokalnych przewoźników.

Monitorowany parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce na stronie www

Podróżujący z portu lotniczego w krakowskich Balicach mogą bez przeszkód rozplanować swoją podróż tak, by do lotniska dojechać swoim autem. W Balicach mogą zostawić go na utwardzonym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę samochodu, toteż w trakcie wyjazdu nie muszą na pewno się o niego martwić. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą ochroniarze, a pomocniczą asekurację stanowi monitoring. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja rezerwacji na jego stronie www, wobec tego nie musimy martwić się, iż po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca do zaparkowania. Parking jest ponadto całkowicie utwardzony, co jest ogromnie przydatne podczas silnych opadów śniegu lub deszczu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – gwarancja wsparcia załogi

Jeśli wybierzemy skorzystanie z usług oferowanych przez parking strzeżony w pobliżu lotnisku możemy spodziewać się również wielu udogodnień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest bez wątpienia opcja skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Poza tym klienci mogą liczyć na pomoc zespołu parkingu w wielu przypadkach, jak np. spadek ciśnienia w oponach lub rozładowany akumulator.

Siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]