Catering na wesele – profesjonalni kucharze i doświadczeni kelnerzy

Catering na wesele – profesjonalni kucharze i doświadczeni kelnerzy

Więcej o organizacji wesel w Krakowie - kliknij tutaj.

Spotkania okolicznościowe, będące z reguły ważnym zdarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo komunie, chrzty lub wesela, od wielu już lat przestały być urządzane w mieszkaniach wyłącznie dla bliskich krewnych i przyjaciół. Dziś są to przyjęcia, na których pojawia się często ponad sto osób. Ewidentne jest więc to, że jedna osoba nie jest w stanie samodzielnie wymyślić menu, a następnie naszykować oraz dostarczyć dania uczestnikom imprezy, zwłaszcza, gdy świętowanie będzie trwać parę godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też pojawił się duży popyt na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Nie daj się stresowi – zamów catering weselny

Organizowanie wesela to intensywny stres, spowodowany dziesiątkami godzin przeznaczonych na dobór wystroju sali, sporządzanie listy gości, przygotowanie zaproszeń i poszukiwanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To również potrzeba dostarczenia wystarczającej ilości przekąsek oraz napojów podawanych w czasie zabawy, a co kluczowe – przyrządzanie gorących dań, które urzekną zaproszonych gości i zbiorą ich przy wspólnym stole. Główny posiłek na imprezie weselnej musi mieć właściwą oprawę. Goście bowiem oczekują tego, żeby stoły były poprawnie nakryte i wspaniale udekorowane, dania były pyszne i widowiskowo skomponowane na talerzach, a także aby obsługa profesjonalnie serwowała biesiadnikom kolejne posiłki. Najwyższy stopień organizacji mogą zagwarantować tylko firmy cateringowe, które zatrudniają profesjonalnych kelnerów, managerów i kucharzy, wprawionych w obsłudze przyjęć zarówno w tradycyjnych salach, jak i tych organizowanych na świeżym powietrzu.

Kartę dań przyjęcia weselnego skomponujesz z propozycji firmy cateringowej

Każdy rodzaj przyjęcia okolicznościowego kieruje się swoimi normami, zarówno w kwestii atrakcji dla uczestników, jak i oczekiwanych dań. Firmy cateringowe z reguły posiadają przygotowany wstępnie spis oferowanych dań głównych, trunków oraz deserów pasujących do konwencji wesel. Bazową ofertę można sprawdzić na stronie firmy bądź uzyskać tę informację kontaktując się z jej pracownikiem. Klient ma zatem możliwość samodzielnie ułożyć menu z proponowanych potraw. Powinno się jednak zaakcentować, że firmy świadczące usługę cateringu weselnego są także otwarte na nowe propozycje i nierzadko na prośbę klienta decydują się na przygotowanie indywidualnych kompozycji dań.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]