Catering na imprezy – profesjonalni kelnerzy i kucharze

Catering na imprezy – profesjonalni kelnerzy i kucharze

Catering na imprezy Kraków - więcej informacji o tej usłudze.

Okres letni obfituje w niezwykle popularne w ostatnim czasie pikniki firmowe czy wydarzenia na świeżym powietrzu, ale w gruncie rzeczy przez cały rok w rozmaitych miejscowościach w Polsce prowadzone są konferencje, benefisy bądź bankiety. Takie eventy muszą mieć odpowiednią oprawę, której niezbędną częścią są profesjonalnie przyrządzane i zaserwowane posiłki. Rozsądnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy firmy świadczącej kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezy – ważna jest całość oprawy

Wybrałeś już lokalizację, w którym urządzisz piknik bądź zabukowałeś salę na event? To świetnie! Teraz trzeba zadbać o to, żeby uczestnicy eventu mieli dostęp do pysznych ciepłych posiłków, trunków oraz przekąsek. Pamiętaj, że w przypadku ważnych wydarzeń nie wystarczy postawić stołu z przekąskami gdzieś na uboczu i myśleć, że uczestnicy obsłużą się na własną rękę. Jakość oprawy eventu jest ważna – odpowiednie ustawienie stołów, eleganckie ozdoby, jak również prawidłowe rozłożenie zastawy i sztućców. Goście imprezy bez wątpienia docenią również, jeśli posiłki będą ułożone na talerzu jak w uznanych restauracjach, a potrawy będą podawać im profesjonalni kelnerzy.

Czy opłaca się skorzystać z oferty cateringu imprezowego?

Zaletą zamówienia usługi cateringu eventowego jest niezaprzeczalnie to, iż zatrudniona ekipa nie tylko przyrządzi doskonałe dania, ale także gruntownie zadba o całą jego otoczkę. Potrawy będą dostarczone we wskazane miejsce, ekipa firmy cateringowej rozłoży oraz udekoruje stoły, a później wykwalifikowani kelnerzy będą obsługiwać uczestników w czasie bankietu. Na życzenie zamawiającego, jeżeli umożliwi to wyposażenie wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą uatrakcyjnić imprezę pokazem tzw. live cooking, co dla gości może być jedyną szansą, by obserwować na żywo jak pracują profesjonalni kucharze. Trzeba zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od wielu lat i która jest biegła w organizacji i obsłudze różnego rodzaju imprez, zarówno tych liczących kilkaset gości, jak i kameralnych. W toku ustalania detali zlecenia podpowie ona, które przekąski, potrawy oraz napoje najlepiej będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]