Catering firmowy – warto zadbać o komfort uczestników szkolenia

Catering firmowy – warto zadbać o komfort uczestników szkolenia

Potrzebujesz dowiedzieć się, kto oferuje catering biurowy? Nie zwlekaj! Koniecznie odwiedź https://bit.ly/3iVK8gp.

Negocjacje biznesowe, warsztaty bądź konferencja – każda poważna firma prawdopodobnie pewnego dnia stanie przed nieodzownością organizacji eventu tego rodzaju. Wiąże się to z różnymi zadaniami, które zwykle nie należą do zakresu czynności wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak np. zapewnienie napojów oraz przekąsek dla jego gości. Jeśli organizowane wydarzenie zainteresuje ogromne tłumy, wypada zamówić usługę cateringu biurowego.

Przekąski bez niebezpieczeństwa pobrudzenia ubrania – o cateringu dla firm

Konferencje i warsztaty biznesowe to eventy, które zwykle trwają po 7-8 godzin, często nawet przez kilka następujących po sobie dni. Ich partycypanci odbierają dokładny program wykładów, pomiędzy którymi wyznaczone są na ogół trzy niezbyt długie przerwy, w trakcie których niemożliwe jest spożycie większego obiadu w pobliskiej restauracji. Dlatego nieodzowne jest zapewnienie gościom napojów oraz niedużych przekąsek, które mogą szybko zjeść podczas przerwy, a jeśli organizator pozwoli, również zanieść ze sobą na salę prelekcji. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu firmowego zajmują się przygotowaniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, a także z małym poczęstunkiem, które można zjeść nie bojąc się o ubrudzenie rąk czy garnituru. Oferta cateringu biurowego obejmuje także dostarczenie sprzętu do przygotowania ciepłych napojów.

Przerwy kawowe – istotna część kursów biznesowych

Przerwy kawowe są niesłychanie ważne, pozwalają bowiem uczestnikom odprężyć się po kilku godzinach wytężonego skupienia. Co więcej jest to także możliwość rozmowy z innymi gośćmi oraz przedyskutowania w luźniejszej atmosferze przedmiotów poruszanych na szkoleniu. Sprzęt z herbatą i słodkimi napojami, który można spotkać na korytarzach biurowców, w żadnym razie nie zastąpi perfekcyjnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Uczestnicy prestiżowych sympozjów bądź płatnych warsztatów nie mogą przecież pić z papierowych kubków, zagryzając zakupione po drodze w na stacji benzynowej czy też własnoręcznie przyszykowane sandwicze. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu firmowego podkreśli więc wagę spotkania i zarazem pokaże, że jego organizator zatroszczył się także o komfort partycypantów.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]