Biuro detektywistyczne – usługi dla firm i osób prywatnych

Biuro detektywistyczne – usługi dla firm i osób prywatnych

Usługi detektywistyczne cieszą się w Polsce popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw sądowych, znaleźć cenne informacje na temat pracowników, a także członków rodziny. Doświadczone biuro detektywistyczne oferuje kompleksowe usługi i umożliwia sprawdzenie m.in. warunków sprawowania pieczy nad małoletnim, zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego, wierności partnera czy ustalenie źródeł zarobku. Firmy detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników dysponujących specjalistyczną wiedzą z obszaru prawa czy nowych technologii, co pozwala na łatwiejsze uzyskanie cennych informacji.

Agencja detektywistyczna – kto najczęściej korzysta z jej usług?

Do agencji detektywistycznych zazwyczaj zgłaszają się osoby chcące wykazać niewierność męża lub żony i zaprezentować je w sądzie jako dowód w sprawie rozwodowej. Nierzadko zdarzają się także zlecenia dotyczące ustalenia miejsca przebywania dziecka, które padło ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Ogromne spektrum usług świadczonych przez doświadczone biura detektywistyczne powoduje, że z ich umiejętności korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także firmy pragnące zweryfikować swoich pracowników. Jest to częste w szczególności w przypadku zawierania umów o zakazie konkurencji lub kontraktów z tzw. klauzulą poufności, zobowiązującej zatrudnionego do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa.

Biuro detektywistyczne – zleć sprawy profesjonalistom

Firma detektywistyczna posiada specjalistyczne wyposażenie, które umożliwia w sprawny i szybki sposób uzyskać niezbędne dane. Są to m.in. profesjonalne aparaty, kamery czy lokalizatory GPS. Ich personel ma też biegłość w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport wykonany przez detektywa to niepodważalny dowód, który można wykorzystać podczas toczącej się sprawy sądowej.