Aranżacja wnętrz i projekty budynków – czym zajmuje się biuro projektów?

Aranżacja wnętrz i projekty budynków – czym zajmuje się biuro projektów?

Zdobądź więcej informacji o ofercie biura architektonicznego Kraków, kliknij w to miejsce

Biuro projektowe świadczy szeroki wachlarz usług – spełnia fantazje klientów prywatnych, którzy chcą zamieszkać w wygodnym i praktycznym domu jednorodzinnym, ale też kieruje swoją ofertę do instytucji czy firm. Architekt opracowuje kompleksowy projekt budynku, a następnie aktywnie monitoruje zaawansowanie robót, projektuje bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, planuje odnowę budynku bądź występuje z propozycją aranżacji już egzystujących rezydencji.

W czym wesprze Cię doświadczone biuro architektoniczne?

Szukasz ciekawych, nowatorskich projektów budowlanych? Chcesz, aby Twój dom odróżniał się na tle pozostałych budowli w mieście? Potrzebujesz konceptu, który spowoduje, iż Twój dom będzie funkcjonalny, a w tym samym czasie wygodny? Zapraszamy do naszej pracowni architektonicznej! Wśród projektów dostępne są zarówno te inspirowane klasyczną stylistyką, jak i plany zgodne z współczesnymi trendami architektonicznymi.

Biuro projektów – co pomogliśmy wybudować

W portfolio mamy zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i domów jednorodzinnych oraz wnętrz mieszkalnych. Przykładowe realizacje to m.in. kawiarnie, zakłady opiekuńczo-lecznicze, budynki rekreacyjne czy pensjonaty. Konfiguracja przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb zamawiającego oraz specyfiki danego budynku. Nasze biuro projektowe może też opracować plan funkcjonalnych i obszernych szaf wnękowych, które umożliwią optymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]