Zlecenie na fundamenty? Skorzystaj z wynajmu szalunków

szalunki, wynajem szalunków

Szalowanie jest wymieniane wśród najczęściej wykorzystywanych na budowach technologii. Na czym polega? Szalunek to pewnego rodzaju forma, do której wylewany jest cement – zazwyczaj przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki zwykle budowane są z drewna, jednak łatwo zaobserwować też konstrukcje zrobione ze stali, a niekiedy nawet plastiku. Pozostałymi niezbędnymi częściami szalunków są dźwigary i podpory, bo te pozwalają na osiągnięcie wymaganych efektów. Niestety z uwagi na spore koszty nie zawsze ekipy remontowe posiadają swoje szalunki. Kiedy okażą się potrzebne, mogą wszak po prostu je wypożyczyć – tym bardziej, iż wynajem szalunków to dziś naprawdę często wybierana usługa.

Zakup czy wynajem szalunków?

Zakup swoich szalunków okaże się dobrym pomysłem dla firm często otrzymujących zadanie budowy fundamentów, gdyż jak już wspomnieliśmy, są one do tego niezbędne. Jeżeli z kolei wykonywanie fundamentów nie jest główną usługą danej firmy, dobrze sprawdzić atuty, jakie daje nam wynajem szalunków. Czemu dobrze na niego postawić? Przede wszystkim z powodów finansowych – wynajęcie szalunków kilka razy w sezonie będzie bardziej korzystne niż ich zakup. Dobrze nadmienić także o funkcjonalności, gdyż przechowywanie sporadycznie wykorzystywanych szalunków może generować pokaźne koszty.

Która firma zapewni wynajmem szalunków?

Jeśli postawimy na wynajem szalunków, warto dobrze zastanowić się nad tym, jaka firma nam je zapewni. W jaki sposób ją znaleźć? Najlepiej wybrać usługi ekipy doświadczonej w sprzedaży sklejki dla firm budowlano-remontowych – w ten sposób otrzymamy gwarancję tego, że szalunki będą solidne i praktyczne. Naprawdę istotna okaże się też dbałość o kontrahenta – w sytuacji, gdy zbliża się czas rozpoczęcia robót nie możemy pozwolić sobie na opóźnienia. W przypadku wątpliwości dobrze natomiast wejść do sieci, by sprawdzić, co o ofercie konkretnej firmy mówią dotychczasowi klienci.

Siedziba:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]