Nowoczesne projekty domów drewnianych

Nowoczesne projekty domów drewnianych

Skieruj się tutaj po więcej szczegółów o domy drewniane projekty

Polacy coraz częściej decydują się na drewniane domy. Nowoczesna technologia sprawia, że tego typu nieruchomości nie tylko prezentują się bardzo gustownie, ale są również komfortowe. Czy w domach z bali można mieszkać również w zimie? Gdzie znaleźć specjalistę, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu drewnianego domu?

Projekty domów drewnianych – błyskawiczna budowa

Całoroczne domy drewniane powoli stają się rzeczywistością. Ogromna ilość zalet powoduje, że Polacy coraz częściej decydują się na wybudowanie takich domów. Pierwsza sprawa – są one bardziej ekonomiczne niż klasyczne domki jednorodzinne. Ich struktura jest lekka, a to oznacza duże oszczędności. Nowoczesne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wyprodukowane z prefabrykatów. Odchodzą również prace związane z murowaniem. Fachowcy podkreślają, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego domy z bali stają się coraz bardziej powszechne. To mieszanka innowacji z tradycją. Domy drewniane całoroczne zniewalają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest inspirowanych stylem góralskim. Jednak dzięki zastosowanym elementom zapewniają funkcjonalność identyczną jak domy zbudowane z cegły.

Projekty domów drewnianych – jak znaleźć specjalistę

Domy drewniane całoroczne to nieruchomości wykonane z naturalnych prefabrykatów, dlatego też w pomieszczeniach panuje bezpieczny mikroklimat. Dzięki wykorzystaniu drewna osoby zmagające się z aeroalergenami odczuwają zdecydowaną poprawę samopoczucia. Całoroczne domy drewniane cechują się znakomitymi współczynnikami izolacji termicznej, nie musimy ich dodatkowo docieplać. Dodatkowym walorem jest nieznaczna grubość ścian, dzięki czemu powierzchnia użytkowa domu jest większa. Domy drewniane można budować także w zimie, bo całość prac realizowana jest z pominięciem betonowania. Podejmując decyzję o inwestycji w nowoczesne domy z bali pamiętajmy, żeby zlecić całość prac najlepszym ekipom.

Siedziba:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]