Nowoczesne pokrycia dachowe – poznaj polskiego producenta

Nowoczesne pokrycia dachowe – poznaj polskiego producenta

Jesteś zainteresowany ofertą producenta blachodachówek? Skieruj się na https://bit.ly/3BVtCWT, żeby uzyskać więcej informacji.

Montowane przez dziesięciolecia standardowe dachówki ceramiczne i betonowe ponownie wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe z blachy. Wiele zalet tych ostatnich przyczyniło się do tego, iż są one rekomendowaną opcją nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, ale także dla inwestorów.

Prosty montaż i opcja dopasowania do dowolnej struktury dachu – nowoczesne pokrycia dachowe z blachy

Blachodachówki królują na rynku pokryć dachowych z wielu powodów. Po pierwsze są zdecydowanie lżejsze niż dachówki ceramiczne, co mniej obciąża strukturę dachui zarazem ułatwia przewóz oraz rozładunek tych modułów. Struktura profilu pokryć dachowych z blachy powoduje, że ich instalacja jest nie tylko nieskomplikowana, ale i mniej czasochłonna niż ułożenie dachówek ceramicznych, które są znacznie mniejsze, przez co ich precyzyjne ułożenie zajmuje zazwyczaj o wiele więcej czasu. Kolejną znaczącym atutem pokryć dachowych z blachy jest możliwość dopasowania ich do właściwie każdej, także bardzo skomplikowanej, struktury dachu, ponieważ blachodachówkę da się bez problemu dociąć na wymiar. Pokrycia dachowe z blachy pięknie się prezentują zarówno we współczesnym budownictwie, jak i doskonale komponuje się ze starszymi obiektami, głównie dlatego, iż bardzo przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Nowoczesne blachodachówki cechują się również lepszą szczelnością. Dodatkowo łatwo je czyścić. Na dobrą sprawę wystarczy do tego odpowiednio delikatna szczoteczka i przemycie wodą, z kolei w razie silnych zabrudzeń jakiś środek do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – duży asortyment blachodachówek i paneli dachowych

Żeby nabyć blachodachówki najwyższej jakości nie trzeba szukać daleko. Na naszym rynku od 3 dekad działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się ogromny asortyment paneli dachowych, blachodachówek i blach trapezowych. Wyroby te można kupić w stacjonarnych punktach handlowych tej firmy, rozproszonych na terenie czterech województw południowo-wschodniej Polski: świętokrzyskiego, lubelskiego, małopolskiego oraz podkarpackiego. Dumą firmy REGAMET są pokrycia dachowe z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), cechujące się wysoką odpornością na powstawanie rys, uszkodzenia mechaniczne, jak również rdzewienie. Regamet dba o wszechstronną obsługę klienta, z tej przyczyny nie licząc swoich produktów dostarcza także akcesoria dachowe (m.in. okna dachowe czy obróbki blacharskie), a także dachówki ceramiczne i betonowe innych renomowanych producentów.

Siedziba:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08