Coraz częściej wybieramy projekty domów góralskich

Coraz częściej wybieramy projekty domów góralskich

Jeśli szukasz domów z bali Kraków, koniecznie sprawdź domygoralskie.com.

Drewniana architektura przez dziesięciolecia była wypierana przez budynki betonowe. Dziś jednak zaobserwować możemy to, iż zainteresowanie nimi stopniowo rośnie. Oczywiście nie jest tak bez powodu – domy drewniane posiadają bowiem mnóstwo plusów. Najistotniejszym jest na pewno wygląd – pasują tak do willowej, jak i wiejskiej architektury. Istotne jest także to, że domy drewniane są bezpieczne dla przyrody, gdyż są wznoszone wyłącznie z odnawialnych surowców. Drewno potrafi także pochłaniać fale pochodzące od sprzętów RTV i filtrować powietrze, co sprawia, że ich lokatorzy lepiej sypiają oraz dbają o swoje płuca.

Projekty domów góralskich i innych

Najczęściej spotykanym typem domów drewnianych są oczywiście te przywodzące na myśl tatrzańską zabudowę. Często wykonywane są z bali, zaś sposób ich zdobienia nawiązuje do twórczości Stanisława Witkiewicza. Oczywiście zauważymy także projekty domów góralskich, które wykonane są w nowoczesnym stylu. Często też spotyka się projekty domów góralskich, które łączą różne stylistyki – między innymi elementy betonowe. To powoduje, że projekty domów drewnianych bez strachu możemy zamówić również, jeśli zamierzamy wznieść je poza Tatrami.

Kto zrobi projekty domów góralskich?

Nie zapominajmy, że na wygodę mieszkania w domu góralskim rzutuje w szczególności projekt, według którego jest wybudowany. Dlatego stawiając na takie wyjście, dobrze sprawdzić dotychczasowe realizacje twórcy i przeczytać, co myślą o nim wcześniejsi klienci. Istotne jest, by w jego teczce było sporo projektów domów góralskich – przez to zyskamy gwarancję, że nasze zlecenie będzie dobrze zrealizowane i trafi w nasze potrzeby. Przy poszukiwaniach warto również sprawdzić się, czy architekt działa z ekipą, która wzniesie obiekt – dzięki temu inwestycja przebiegnie prędzej.

Siedziba:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]