Wyprawy w góry – dla zapaleńców aktywnej turystyki górskiej

Wyprawy w góry – dla zapaleńców aktywnej turystyki górskiej

Korzystna oferta gór zimą dla początkujących.

Uwielbiasz kop adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeżeli jesteś czynnym turystą doceniającym świetnie przygotowane i bezpieczne wyprawy w towarzystwie kompetentnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 szczeble trudności

Exploruj.pl planuje trekkingi, których celem są szczyty niemal wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do sympatyków górskiej turystyki, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych, którzy kochają dynamiczny wypoczynek i zdobyły już umiarkowane doświadczenie w podobnych wyprawach. Aby partycypować w wyprawie konieczny jest dobry stan zdrowia, jak również wysoka sprawność fizyczna. Prowadzone przez nas wyprawy w góry dzielimy na 3 warianty o odmiennym szczeblu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające i o poziomie umiarkowanym. Ostatni rodzaj to propozycja dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które posiadają już doświadczenie w wyprawach na szczyty gór leżących wyżej niż 4 km nad poziomem morza. Bardzo wysokim stopniem skomplikowania charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o dużej wytrzymałości i zaawansowanych umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą intensywne doznania. Umożliwiają jednocześnie urzeczywistnienie pragnień i sprawdzenie się w niecodziennych sytuacjach. Firma korzysta z profesjonalnych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko poznali naturę górskiego obszaru, ale również chętnie dzielą się swoją wiedzą z partycypantami ekspedycji. Są oni też w stanie zmniejszyć potencjalne ryzyko w skomplikowanych sytuacjach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Alpy oraz Dolomity.

Siedziba:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]