Wirtualny spacer w Google Moja Firma – przyciągnij uwagę klientów

Wirtualny spacer w Google Moja Firma – przyciągnij uwagę klientów

Na tej stronie uzyskasz kompleksową pomoc profesjonalisty w dziedzinie tworzenia wirtualnego spaceru w agencjach reklamowych.

Wirtualne spacery, które pojawiły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, co powoduje, że znajdują zastosowanie w reklamie firm. Dają możliwość w dostępny sposób przedstawienia siedziby firmy lub nieruchomości, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to interesująca prezentacja, którą powinno się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo osób nie do końca jednakże ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje, jak również co daje jego publikacja w wizytówce firmy.

Czym jest wirtualny spacer VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne zdjęcia, które tworzą realistyczny model naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przeskakiwać do kolejnych lokalizacji nieruchomości, w której się znajdujemy. Wirtualny spacer to więc możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego przemieszczania w jej granicach. Wirtualne spacery umieszcza się m.in. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla użytkowników przeglądających Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Spacer 3D w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element kierujemy się do dedykowanej strony, gdzie zaczynamy wycieczkę po danym budynku. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego obsługę techniczną czy związane z tym koszta. Możemy go jednak prezentować klientom na naszej stronie internetowej.

Które branże mogą skorzystać na wirtualnym spacerze 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto aktywować z kilku powodów. Najważniejszy z nich to budowanie profesjonalnego wizerunku firmy i jak najlepsze zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu znacznie chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, jak również obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli w wizytówce Google oraz na naszej stronie internetowej umieścimy wirtualny spacer i fotografie najwyższej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas wyżej i będzie wyróżniać nas bardziej od konkurencji nie posiadającej spaceru 3D. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także bardzo proste technicznie. Na rynku funkcjonuje wielu zawodowych fotografów, którzy w krótkim czasie i – co równie najważniejsze – w przystępnej cenie przygotują taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Na pewno będzie to sektor turystyczno-hotelarski, w której często chcemy pochwalić się najlepszymi nieruchomościami. Można również pokazać tym sposobem swoje biuro czy miejsce, gdzie prowadzimy działalność, jak gabinet medycyny estetycznej czy siłownię. Wirtualny spacer będzie pomocny także wtedy, gdy poszukujemy nowych pracowników, aby przekonać ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]