Wideo marketing dla Twojej firmy – filmy eventowe

Wideo marketing dla Twojej firmy – filmy eventowe

Filmowanie eventów, imprez oraz wydarzeń to bardzo efektywna metoda na wypromowanie naszego biznesu, produktów bądź usług. Profesjonalnie nagrany film przykuwa uwagę nowych klientów i znakomicie kreuje korzystny wizerunek marki. W ostatnich latach popularne staje się filmowanie konferencji, wydarzeń specjalnych, akcji reklamowych i wszelkich imprez plenerowych lub masowych, a na rynku funkcjonuje wiele doświadczonych firmwykorzystujących najwyższej jakości kamery oraz inne urządzenia do produkcji klipów.

Z jakiej przyczyny warto postawić na filmowanie imprez?

Filmowanie imprez i eventów to najlepszy sposób na uchwycenie unikatowej atmosfery oraz przebiegu danej imprezy. Żywiołowo zmontowany klip może przekonać widzów do partycypacji w następnej edycji wydarzenia, a sponsorów – do zainwestowania w przedsięwzięcie. Relacja w formie filmu znacznie lepiej dociera do wyobraźni odbiorców niż tradycyjne ulotki, statyczne materiały reklamowe czy foldery. Ten sposób promocji można również wykorzystać online – na stronie internetowej czy w mediach społecznościowych.

Filmy eventowe – jaki sprzęt stosują zawodowcy?

Doświadczony i kompetentny zespół dysponuje specjalistycznym sprzętem, który sprawia, że filmy eventowe wzbudzają zainteresowanie i zapadają w pamięci na długo. Firmy zajmujące się filmowaniem eventów korzystają w swojej pracy m.in. z wysokiej jakości lustrzanek cyfrowych nagrywających w rozdzielczości 4K, kamer sportowych, dronów do filmowania ujęć z powietrza czy stabilizatorów obrazu, a to tylko nieduży ułamek sprzętugwarantującego doskonałą jakość filmów. Firmy zajmujące się zawodowo filmowaniem używają też najlepszych programów do montażu klipów.