Twoja firma w Mapach Google – wirtualny spacer 3D

wirtualny spacer 3D, promocja firmy w Mapach Google

Promocja firmy w Mapach Google to dzisiaj ważny punkt promocji marki w internecie. Dzięki niej stajemy się widoczni dla internautów wyszukujących konkretnej usługi w danej lokalizacji i umożliwia to pozyskanie nowych klientów. Istnieje fenomenalna metoda, żeby wśród mnóstwa podobnych firm w naszej miejscowości wyróżnić się na Mapach Google i zdystansować konkurencyjne marki. Jednak czym jest wirtualny spacer 3D? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google staje się bardziej efektywna? Dlaczego należy się na niego zdecydować? Odpowiedzi przedstawiamy poniżej.

Na czym polega promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od uzupełnienia swojej wizytówki w Google Moja Firma i zaznaczeniu swojej obecności się na mapie w danym mieście. Od tego momentu jesteśmy oznakowani na mapie Google jako pinezka i wyświetlani użytkownikom poszukującym konkretnych przedsiębiorstw, marek lub ofert. Niemniej jednak sama obecność w tym miejscu może być niewystarczająca, aby prześcignąć konkurencję i zdobyć klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, trzeba wykonać kilka dodatkowych kroków, które pomogą nam sprawniej się reklamować. Z pewnością należeć do nich będzie uzupełnienie w wizytówce GMF umieszczenie estetycznych zdjęć, wszelkich aktualnych informacji, stosownego opisu firmy i adresu www naszej strony internetowej. Jest także inna świetna metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki której wyróżnimy się z tłumu wielu marek, gdyż nadal mało firm ją używa. To wirtualny spacer po naszej firmie, który można wstawić jako dodatek tradycyjnych zdjęć w wizytówce na mapach Google.

Promocja firmy w Mapach Google poprzez wirtualny spacer 3D

Wirtualny spacer po firmie to spacer podobny do Google Street View, ale prezentujący nasze biuro lub lokal. Za pomocą wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i rozglądać się po pomieszczeniach. Taki spacer możemy również odbywać na różnych urządzeniach np. mobilnych lub w okularach VR. Umożliwia to potencjalnemu klientowi wygodne i szybkie sprawdzenie wszelkich „zakamarków” naszej firmy. Chociaż technika ta nie jest trudna do zrealizowania, jest nad wyraz efektowna i przykuwa uwagę wielu użytkowników. Nadal jednak niedużo przedsiębiorstw decyduje się na jej zastosowanie, pomimo tego, że wirtualny spacer Google ma sporo zalet i jest jedną z najskuteczniejszych metod na udaną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencji w danej lokalizacji. Powinno się dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, gdyż sama wyszukiwarka promuje wizytówki, które posiadają profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości czy wirtualne spacery. Również klienci mający możliwość zwiedzenia naszego sklepu, hotelu czy punktu usługowego, znacznie łatwiej dadzą się przekonać do korzystania z naszych usług. Raz wydane środki na utworzenie wirtualnego spaceru będą procentowały przez wiele lat bez potrzeby ponoszenia dodatkowych wydatków.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]