Rekomendowany fotograf Google – usługi zgodne ze standardami Google

fotograf Google, rekomendowany fotograf Google

Spacery wirtualne po firmach stają się popularne, a mnóstwo podmiotów coraz częściej zamawia przygotowanie takiego spaceru, a następnie dodanie go w wizytówce Google. Opcja wirtualnego przejścia się po firmie przyciągnie sporą ilość nowych klientów i zwiększy obroty naszego biznesu. Żeby jednak wirtualny spacer był wysokojakościowy, warto wybrać rekomendowanego fotografa Google do jego stworzenia.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest zalecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, jak również wykonania fotografii, które będą umieszczane w wizytówce Google. To nie jest fotograf pracujący dla Google czy powiązany z marką, ale taki, który spełnia kryteria jakościowe Google i tym samym wyróżnia się ogromnym profesjonalizmem. Aby uzyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi opublikować przynajmniej 50 zdjęć sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z kryteriami Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. O otrzymanie certyfikatu rekomendowanego fotografa Google mogą starać się zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego warto postawić na rekomendowanego fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego należy postawić na fotografa Google, jest jego poświadczony profesjonalizm. Osoba, która sprostała wymogom Google pod kątem jakości zdjęć, na pewno zdoła wykonać wirtualne spacery Google Street View czy jakościowe panoramy 360. W ten sposób nie narażamy się na nieudany czy niepoprawnie wykonany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna również reguły przygotowania takich fotografii i samo zamówienie zrealizuje rzetelnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera też firmy, które korzystają z jego usług i może to być początek długofalowej oraz konstruktywnej współpracy między nimi.

Fotograf Google oferuje też często więcej usług. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu zdjęć czy wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne fotografie wysokiej jakości powstałe w czasie sporządzania spaceru wirtualnego, wskazać nam których ujęć warto użyć, wykonać materiały na inne serwisy takie jak Facebook bądź YouTube, doradzić nam podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google oraz pomóc ją zweryfikować – co jest ogromnym atutem.

Gdzie znaleźć rekomendowanego fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy odnaleźć w internecie, m.in. wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna szczegółowy spis, w którym po wybraniu lokalizacji uzyskamy dane polecanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może dodatkowo legitymować się wyjątkowym logo, które zawiadamia, iż dysponuje on odpowiednimi umiejętnościami i jest zawodowcem w zakresie wykonywania wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]