Projektowanie stron internetowych – samemu czy w agencji?

Projektowanie stron internetowych – samemu czy w agencji?

Jeżeli ciekawi Cię aktualna oferta tworzenia i pozycjonowania stron www, zajrzyj na seo4.net/tworzenie-stron-www/.

Funkcjonalność stron internetowych wynika przede wszystkim z ich projektów. Projektując witryny internetowe należy nie tylko pamiętać o względach estetycznych, ale także przyzwyczajeniach użytkowników – jeśli nawigacja na serwisie będzie dla nich przyczyną trudności, szybko przeniosą się na inną stronę lub zdecydują się na towary innej firmy. By zatem strona dała nam spodziewane zyski, warto zadbać o to, by była prawidłowo zaprojektowana. Jak jednak prezentuje się właściwie wykonana witryna? Jak zadbać, by goście nie opuścili jej zbyt szybko?

Skuteczne projektowanie stron internetowych

Centralną zasadą, którą należy sugerować się tworząc strony internetowe jest odznaczenie najistotniejszych elementów serwisu – ściągną wówczas wzrok użytkownika i skłonią go do kliknięcia. Najłatwiej uczynić to możemy dzięki wykorzystaniu kontrastowych odcieni, pamiętając oczywiście o tym, by tony równoważyły się na ekranie. Ważne będzie także to, żeby główne części strony umieścić na linii, po której porusza się uwaga internauty – to kwestia rozwiązań od dawna obowiązujących w internecie.

Komu zlecić projektowanie stron internetowych?

Jak nietrudno się domyślić, stworzenie skutecznej strony internetowej nie jest proste. W razie witryny komercyjnej złym pomysłem okaże się zatem amatorskie jej zaprojektowanie. Chcąc mieć pewność, iż strona będzie przynosić korzyści, należy powierzyć to fachowcom – najlepiej agencji doświadczonej zarówno w projektowaniu witryn, jak i ich wdrażaniu, optymalizacji oraz promowaniu.

Siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]